امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۲:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66415
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۸
تعداد بازدید: 50
حامد جهانگیریان مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ...

حامد جهانگیریان مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پیرامون جلسه استاندار با مسئولان بسیج دانشجویی کرمانشاه، گفت: در این جلسه اعضای بسیج دانشجویی به بیان دیدگاه‌ها، دغدغه‌ها و مشکلات استان و دانشگاه‌‌ پرداختند.

به گفته وی، از جمله مسائل مطرح شده در این جلسه کمبود بودجه فرهنگی و علمی استان، طرح‌های نیمه تمام دانشگاه‌ها، اشتغال در استان و وضع حجاب و عفاف بود که راهکارهایی همچون پیشنهاد تشکیل ستاد ویژه فرهنگی برای رفع معضلات اجتماعی ارائه شد.

وی افزود: در ادامه این جلسه همچنین در خصوص توجه بیش‌تر به کرسی‌های آزاد اندیشی که می‌تواند بسترساز رفع شبهات، بیان نظرات و دیدگاه‌های مختلف و حتی ایده‌پردازی و گفتمان سازی شود، نکاتی بیان شد که استاندار حمایت خود را اعلام کرد.

جهانگیریان اظهار داشت: دانشجویان بسیجی نگرانی خود را در خصوص ورود افراد فعال در فتنه 88 در حوزه مدیریتی استان و دانشگاه‌ها بیان و مطرح کردند که عملکرد مسئولین به گونه‌ای باشد، تا کسانی که یکبار آزمون خود را پس داده و قانون شکنی کردند، احساس نکنند که شرایط برای حضور آن‌ها محیا شده است؛ چرا که نباید انتظار اجرای قانون توسط آن‌ها را داشت.

جهانگیریان ادامه داد: حضور چنین افرادی در مسئولیت‌ها زمینه را برای ملتهب شدن فضای دانشگاه‌ها، دور شدن از فضای علمی و فرهنگی، به حاشیه رفتن کار و تلاش در استان و ضربه به شعار اعتدال و تدبیر فراهم می‌کند.

وی در پایان گفت: در این جلسه مصوب شد که جلسات هم‌اندیشی مستمر بسیج دانشجویی با استاندار  کرمانشاه برگزار شود و همچنین برنامه‌های پرسش و پاسخ دانشجویی در سطح دانشگاه‌ها با حضور استاندار هماهنگ شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها