امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۰:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6643
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۹
تعداد بازدید: 99
مهدی دواتگری نماینده مراغه و عجبشیر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: اعضای هیئت ...

مهدی دواتگری نماینده مراغه و عجبشیر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: اعضای هیئت تحقیق‌و‌تفحص از ستاد حمل‌و‌نقل و سوخت بناست تا فردا و در حاشیه جلسه علنی مجلس نشست داشته باشند و در این نشست اعضا به سه کمیته تقسیم و در بخشی از وزارتخانه‌ها مستقر می‌شود و کار خود را به این طریق آغاز می‌کند.

وی افزود: با توجه به گستردگی کار در این تحقیق‌و‌تفحص بر خلاف تحقیق‌و‌تفحصهای گذشته که از یک نهاد و یا دستگاه انجام می‌شد تحقیق‌و‌تفحص از ستاد سوخت از چندین دستگاه انجام می‌شود که وزارتخانه‌های کشور، صنعت، راه و شهرسازی و نفت، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان شهرداریها و دهیاریها، گمرک، نیروی انتظامی و نهاد ریاست‌جمهوری از این جمله است.

رئیس هیئت تحقیق‌و‌تفحص از ستاد سوخت با بیان اینکه عمده کار در جریان این تفحص در حوزه مسائل مالیست اظهار داشت: بناست تا در این هفته طی یک نشست خبری اطلاع رسانی گسترده‌ای در ارتباط با این تحقیق‌و‌تفحص انجام شود و چنان‌چه اشخاص حقیقی و یا دستگاه‌ها اطلاعاتی در این خصوص در اختیار دارند در اختیار هیئت تحقیق‌و‌تفحص قرار دهند.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار