امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۱:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6644
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۹
تعداد بازدید: 109
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اسلامشهر، کامران باقری لنکرانی ظهر امروز در نشست روشنگری سیاسی که از سوی بسیج دانشجویی و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اسلامشهر، کامران باقری لنکرانی ظهر امروز در نشست روشنگری سیاسی که از سوی بسیج دانشجویی و تشکل‌های سیاسی و اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر برگزار شد اظهار داشت: اصل اول در انتخابات سال جاری، مشارکت و حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی است، انتخابات در کشور ما حساس و تأثیرگذار می‌باشد.

وی ادامه داد: انتخاب چه کسی، به عنوان رئیس جمهور اولویت دوم ما است، حضور حداکثری و گسترده مردم در پای صندوق‌های اخذ رأی مهم‌ترین اولویت نخست ما است.

لنکرانی افزود: انتخابات نباید یک صحنه تخاصم بین کاندیداها و یا طرفداران آنها باشد، بلکه این انتخابات زمینه‌ای برای حفظ منافع ملی و صیانت از آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب شود.

*مهم‌ترین آفت دولت‌های گذشته نگاه حزبی به تشکیلات دولت می‌باشد

وی تصریح کرد: یکی از آفت‌های دولت‌های گذشته نگاه حزبی به تشکیلات دولت می‌باشد، در این دولت‌ها افراد نماینده حزب و گروه خاصی می‌باشند، نه در خدمت آحاد مردم کشور.

*دولت یازدهم متعلق به کشور است

لنکرانی تأکید کرد: بنا دارم در دولت یازدهم از تمام گروه‌ها و حزب‌ها کمک بجوییم و متعلق به کشور باشیم.

نماینده جبهه پایداری افزود: تاکید ما براین است که براساس شخصیت‌های حقیقی افراد به کارگیری شوند و خارج از نگاه حزبی و گروهی کار کنیم.

اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام می‌شود.
انتهای پیام/2302/ع30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها