امروز : شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 21
۱۶:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66454
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 83
مصطفی افضلی‌فرد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل با بیان اینکه کمیسیون اصل 90 به دلیل شکایتی که از وزیر ارشاد نسبت به هجمه‌هایی که به ...

مصطفی افضلی‌فرد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل با بیان اینکه کمیسیون اصل 90 به دلیل شکایتی که از وزیر ارشاد نسبت به هجمه‌هایی که به مقدسات اسلامی شده موضوع را در دستور کار قرار داده و قرار است جنتی با حضور در این کمیسیون پاسخگو باشد، گفت: علاوه بر وزیر ارشاد که باید به کمیسیون اصل 90 آمده و در مورد هجمه به مقدسات و شکایت انجام شده پاسخگو باشد از وزیر صنعت نیز به خاطر شکایتی که از توزیع سبد کالایی شده خواسته‌ایم تا در کمیسیون اصل 90 حضور پیدا کند.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ‌برای ما دولت روحانی و احمدی‌نژاد در عمل به قانون و بیان واقعیت‌ها فرقی نمی‌کند و ما صادقانه و شفاف مسائل را بازگو می‌کنیم و امیدواریم در پیشگاه خداوند متعال و مردم شرمنده و سرافکنده نباشیم.

افضلی‌فرد در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: همه باید خواستار آرمان‌های انقلاب و ارزش‌های اسلامی باشند و از برخی سوگیری‌های جناحی و حزبی به دور باشند چرا که بنده در دولت احمدی‌نژاد نیز با شفافیت کامل گلایه‌های خودم را از جریان انحرافی بیان کرده و در دولت روحانی نیز ضعف‌ها و کاستی‌ها را به عنوان سخنگوی کمیسیون اصل 90 از زبان مردم اعلام می‌کنم.

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس اضافه کرد: از رسانه‌ها نیز انتظار می‌رود با ارزشمندی کارهای انقلابی و دفاع از دستاوردهای نظام اسلامی در عرصه بیان واقعیت‌ها، شفافیت عملکرد و رفتار صادقانه با احساس مسئولیت ورود پیدا کنند و سعی کنند رسالت خود را به خوبی انجام دهند.
انتهای پیام/62001/ح20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها