امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۶:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66458
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 95
حجت الاسلام جعفر شجونی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با محکوم کردن سخنان ...

حجت الاسلام جعفر شجونی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با محکوم کردن سخنان توهین‌آمیز سعید رضوی‌فقیه در جمع اصلاح‌طلبان در همدان، افزود: کسانی که شورای نگهبان را زیر سوال می برند نمی‌دانند که وجود همین ارکان برای کشور مایه برکت است و در نبود آن دچار مشکلات فراوان می شویم، به همین خاطر چشمان خود را می بندند و بدون هیچگونه علمی سخن می گویند.من حاضرم با چنین افراد پلیدی مناظره کنم تا برای همیشه تکلیف خودشان را بدانند.

وی با انتقاد از مسوولانی که اجازه سخنرانی به این شخص را داده اند، خاطرنشان کرد: وقتی غفلت می کنیم و اجازه بدهیم کسانی که علیه نظام از هیچ کوششی دریغ نکرده اند به راحتی سخن می‌گویند مشخص است که افکار باطل خودشان را به راحتی بیان می کنند.

عضو جامعه روحانیت مبارز ولایت فقیه را ستون اصلی نظام دانست و اضافه کرد: به برکت ولایت فقیه امروز در اوج آرامش قرار داریم که اگر این ستون مستحکم نبود قطعا دچار مشکل می شدیم. امروز ثابت شده است که ولایت فقیه موجب وحدت جامعه می شود و کشورهایی که امروز دچار مشکل می شوند از این برکت بی بهره اند و با هر بادی می لرزند.

وی با بیان اینکه باید با هتاکان به اسلام و ولایت فقیه برخورد قاطع صورت گیرد، بیان کرد: اهانت کنندگان به مبانی و اصول نظام، درک درستی از جمهوری اسلامی ندارند.آن ها اگر می دانستند که حضرت امام(ره) و مردم با انقلاب خود نظام مستحکم و آسیب ناپذیری را بنیان گذاشته اند اینگونه نظر نمی داند.

وی خاطرنشان کرد: قوه قضائیه باید برخورد قاطعی با این نوع اظهارات گستاخانه انجام دهد تا شاهد این نباشیم که یک فرد معلوم الحال هرچه می خواهد بگوید و ترسی هم نداشته باشد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار