امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۱۰:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66465
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 63
محمد علی‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به روش‌های مختلف به ویژه تحریم‌ اقتصادی به ...

محمد علی‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به روش‌های مختلف به ویژه تحریم‌ اقتصادی به دنبال تضعیف ملت‌ها هستند ولی مردم این اقدامات ظالمانه را با سربلندی پشت سر می‌گذارند.

وی با اشاره به اینکه رشد علمی ایران اسلامی تا این اندازه برای کشورهای غربی باور کردنی نیست، ادامه داد: سران کشورهای اروپایی به یک سد محکم و مقاوم مقابل پیشرفت کشور ما تبدیل شده بودند ولی جوانان ما از این سد با اقتدار عبور کردند.

نماینده مردم ماکو، شوط، پلدشت و چالدران در مجلس با اظهار به اینکه در توافقات اخیر پیرامون انرژی هسته‌‌ای ، کشورمان چیزی را از دست نداده و امتیازی واگذار نکرده است، ادامه داد: باید برای تداوم مسیر همراه با اقتدار و پشتکار تلاش شود.

علی‌پور انعکاس دستاوردهای کشور در حوزه‌های مختلف را از دست‌اندرکاران رسانه ملی خواستار شد و بیان داشت: عملکرد صدا و سیما قابل تقدیر است، ولی می‌طلبد برای رشد جو امید در جامعه بیشتر به این قبیل مسائل پرداخته شود.
انتهای پیام/61002/ت20/ث3001
برچسب ها:
آخرین اخبار