امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۱۴:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66469
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 76
مهدی کوچک‌زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به سوالی ...

مهدی کوچک‌زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به سوالی درباره بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای مجلس خبرگان و ابراز نگرانی ایشان درباره مسئله فرهنگ گفت: به نظر من نگرانی رهبر معظم انقلاب و اعضای مجلس خبرگان که پیش از این نیز درباره فرهنگ بیان شده بود، ناشی از برخی اقدامات دولت در حوزه فرهنگ است.

وی افزود: بیانیه‌ای که وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در لبیک به بیانات رهبری صادر کردند به نظر من نوعی عذرخواهی نسبت به روندی بود که از سوی دولت در پیش گرفته شده است.

این نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: اگر این بیانیه جنبه عملی پیدا کند و به آن عمل شود، می‌توان انتظار اتفاقات خوبی را در حوزه فرهنگ داشت.

کوچک‌زاده گفت: متأسفانه در طول ماه‌های اخیر برخی اقدامات در حوزه فرهنگ از جمله ارائه مجوز به برخی کتب و همچنین باز کردن منفذهای ورودی برای نفوذ جریان‌های غرب‌گرا نگرانی‌هایی را در بین نخبگان کشور برانگیخته است.

وی افزود: عضویت در شبکه‌های اجتماعی که توسط صهیونیست‌ها ارائه می‌شود و همچنین برخی اقدامات دیگر در حوزه فیلم و سینما از جمله چنین اقداماتی محسوب می‌شود.

این نماینده مجلس ادامه داد: اگر بیانیه وزیر به معنای عذرخواهی از اقدامات گذشته باشد می‌توان انتظار داشت که در آینده‌ای نزدیک شاهد گسترش و رشد فرهنگ اسلامی در کشور باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها