امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 25
۰۱:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66474
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 63
حجت‌الاسلام احمد سالک رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به فرمایشات ...

حجت‌الاسلام احمد سالک رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به فرمایشات مقام معظم رهبری پیرامون موضوع فرهنگ اشاره کرد و اظهارداشت: اولین مطلب این است که مسئولان جایگاه خود را در نظام جمهوری اسلامی بشناسند و مسئولیت‌پذیری خود را با تطبیق به خواسته‌ها و فرمایشات مقام معظم رهبری رقم بزنند.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد‌: در واقع در رابطه با دغدغه‌ای که رهبر معظم  انقلاب نسبت به آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی دارند، مدیران و مسئولان باید بیش از این نسبت به این آسیب‌ها دردمند باشند و بعد باور کنند می‌توانند مشکلات فرهنگی و اجتماعی را با هدایت‌های مقام معظم رهبری و حمایت مردم، حل کنند.

وی بر همین اساس گفت که در واقع مقام معظم رهبری اتمام حجت می‌کنند که این 2 اثر دارد، یکی اینکه در روز قیامت باید پاسخی در رابطه با این اتمام حجت داشته باشیم و نکته دوم اینکه در مقابل امام(ره) و شهدا باید پاسخی آماده کنیم و پاسخ هر دو مسئله این است که به رسالت و مسئولیت‌هایمان حسب مأموریت‌هایی که در 3 قوا است عمل شود.

حجت‌الاسلام سالک یادآور شد: اینکه فقط شعار بدهیم و بعد کنار برویم صحیح نیست. باید به خواسته مقام معظم رهبری جامه عمل پوشانیم چراکه ایشان راهبردهای بسیار خوبی ارائه کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها