امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۰۲:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66482
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 62
حجت‌الاسلام نصر‌الله پژمان‌فر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به سخنان ...

حجت‌الاسلام نصر‌الله پژمان‌فر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص نگرانی از حوزه فرهنگ در دیدار با اعضای مجلس خبرگان رهبری گفت: اگر سخنان رهبری را در سال‌های گذشته و به مناسبت‌های گوناگون رصد کنید متوجه می‌شوید که فرهنگ یکی از اصلی‌ترین حوزه‌های نگرانی ایشان بوده است و تنها محدود به امروز و یا دیروز نیست.

وی افزود: ایشان تعبیری در حوزه فرهنگ دارند که از نگرانی برای این حوزه دچار بی‌خوابی می‌شوند و این نشان‌دهنده اهمیتی است که برای حوزه فرهنگ قائل هستند.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: همانگونه که در حوزه‌های دیگر ایشان بر ضرورت نگاه به داخل و انسجام درونی تأکید کرده‌اند فرهنگ نیز جزو مسائلی بوده است که باید با استناد به سخنان ایشان مورد بررسی دقیق قرار بگیرد.

حجت‌الاسلام پژمان‌فر گفت: باید سخنان رهبری در این حوزه مورد بحث و کنکاش جدی قرار بگیرد تا با استفاده از کدهایی که ایشان داده‌اند، نسبت به برنامه‌ریزی صحیح در این‌باره اقدام شود.

وی افزود: همچنین دولت نیز باید از اقدامات شعاری در خصوص فرهنگ فاصله بگیرد تا یک برنامه عملیاتی جدی برای توجه به نگرانی‌های رهبری تدوین و اجرا کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها