امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۱:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66496
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 74
ناصر خدر نژاد در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: در سفر اخیر به کربلای معلی بحث هماهنگی‌ها برای سفرهای نوروزی را داشتیم و با توجه به در خواست‌های ...

ناصر خدر نژاد در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: در سفر اخیر به کربلای معلی بحث هماهنگی‌ها برای سفرهای نوروزی را داشتیم و با توجه به در خواست‌های زیاد متقاضیان برای سفر به عتبات عالیات در ایام عید نوروز ظرفیت‌های اعزام را تا 120 کاروان افزایش دادیم.

وی ادامه داد: مذاکراتی با برخی‌از هتل‌ها انجام شد تا ظرفیت آنها را نیز برای اسکان زائران استفاده کنیم و با ستادها و عوامل اجرایی برای هماهنگی کارها و اقدامات امنیتی هماهنگی‌هایی انجام شد.

خدر نژاد افزود: دو موضوع دیگر که با معاونت وزیر گردشگری عراق مذاکراتی را داشتیم  بحث یکسان سازی عوارض و خدمات دریافتی در کشور عراق و همچنین آغاز سرمایه‌گذاری در این کشور بود.

وی اظهار داشت:  موضوع یکسان سازی هزینه‌ها و عوارض در عراق تصویب شده است و امیدوار هستیم که زودتر ابلاغ هم انجام شود و علی رغم حضور زیاد زائران ایرانی در کربلای معلی اما هنوز سرمایه گذاری خوبی در این کشور انجام نشده است و ما دنبال این هستیم سرمایه‌گذاری ‌های خوبی را در کربلا انجام دهیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار