امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۲:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66506
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، رقیه رحمانی صبح امروز در گفت‎وگو با خبرنگاران اظهار داشت: تعداد اورژانس اجتماعی در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، رقیه رحمانی صبح امروز در گفت‎وگو با خبرنگاران اظهار داشت: تعداد اورژانس اجتماعی در گلستان از هفت شهر به 9 شهر در استان افزایش یافته است.

وی تصریح کرد: بهزیستی گلستان طرح پایلوت سامانه هدایت شغلی معلولان را برای نخستین بار با اداره کل فنی و حرفه‎ای در سطح کشور طراحی کرد.

30 رتبه صعود بهزیستی گلستان در بخش ارزیابی عملکرد دستگاه‎های اجرایی

مدیرکل بهزیستی گلستان از راه‎اندازی نخستین کارگاه هدایت شغلی تیپ B ذهنی بهکوش در استان خبر داد و افزود: طرح‎های غربالگری چشم، بینایی، اوتیسم کودکان و ... برای کاهش و ثابت نگه داشتن معلولیت در استان انجام شد.

رحمانی بیان داشت: حمایت از بخش غیردولتی به عنوان سرمایه‎گذاری در هر یک از واحدهای توانبخشی یکی از وظایف مهم بهزیستی استان است.

به گفته وی؛ بهزیستی گلستان در بخش ارزیابی عملکرد دستگاه‎ها از رتبه 38 به رتبه هشتم دستگاه‎های اجرایی دست پیدا کرد.

48 سوئیت مجزا در مجتمع آموزشی فرهنگی توسکستان وجود دارد

مدیرکل بهزیستی گلستان در خصوص مجتمع آموزشی، فرهنگی و ورزشی توسکستان اظهار داشت: کلنگ اجرای این مجتمع 26 اسفند سال 1391 به زمین زده شد و در 15 اسفند سال 1392 فاز یک و دو آن به بهره‎برداری رسید.

رحمانی اضافه کرد: مجتمع فوق در مساحت پنج هکتار با 48 سوئیت مجزا و 180 تخت برای فرزندان بی‎سرپرست راه‎اندازی شد، این مجتمع با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 800 میلیون تومان از منابع ملی به بهره‎برداری رسید.

وی با اشاره به چشم‎اندازهای پروژه مذکور در سال 1393 بیان داشت: ایجاد سالن چندمنظوره، نمازخانه و آمفی تئاتر از مواردی است که در سال آینده محقق خواهیم کرد.
انتهای پیام/83001/ذ30/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار