امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۲:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66509
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان عیسی امامی صبح امروز در گفت‎وگو با خبرنگاران اظهار داشت: هیچ کس باور نمی‎کند گلستان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان عیسی امامی صبح امروز در گفت‎وگو با خبرنگاران اظهار داشت: هیچ کس باور نمی‎کند گلستان با وجود تنوع مزیت‎ها و قابلیت‎هایی که فرزندان عقب افتاده ذهنی دارند توانسته بخشی از نیازهای اقتصادی جامعه را پیش ببرد که باید در این زمینه هم تامل کرد و هم تاسف خورد.

وی تصریح کرد: 8.5 درصد سالمند بالای 60 سال در گلستان وجود دارد که در افق 1404 این رقم به 14 درصد خواهد رسید.

به گفته امامی؛ گلستان دارای 136 هزار سالمند است که تعداد 4 هزار و 500 نفر آنها زیرپوشش بهزیستی قرار دارند که نشان می‎دهد خیلی با هدف فاصله داریم.

گلستان در زمینه بهره‎وری رتبه 28 را دارد

نماینده مردم گرگان و آق‎قلا در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در بخش ارائه خدمات گلستان رتبه 29 را دارد که این وضعیت در اقتصاد نیز دیده می‎شود.

امامی در خصوص با اهمیت بودن اقتصاد بیان داشت: حدود شش الی هفت سال است که مقام معظم رهبری به ضرورت و اهمیت اقتصاد با پیام‎های مختلف تاکید دارند که در این زمینه کمترین برنامه‎ریزی انجام نشد تا اقتصاد کشور به جلو رهنمون شود.

وی با بیان اینکه گلستان در زمینه بهره‎وری رتبه 28 را دارد، یادآور شد: استانی که از فقر و محرومیت رنج می‎برد و از لحاظ درآمد وضعیت خوبی ندارد باید به آن کمک کرد.

میانگین درآمد در گلستان 3 میلیون تومان است

نماینده مردم گرگان و آق‎قلا در مجلس شورای اسلامی در خصوص توازن منطقه‎ای گفت: امسال تنها سالی بود که با تلاش کمیسیون تلفیق و مجلس بودجه به طور کامل بسته شد.

امامی در پایان با بیان اینکه میانگین درآمد در گلستان 3 میلیون تومان است، خاطرنشان کرد: این در حالی است که میانگین درآمد کشور بالای 5 میلیون تومان برآورد شده است، این امر سبب شده تا به عنوان استان کمتر توسعه یافته نتوانیم سرمایه‎گذاری لازم را به علت نداشتن زیرساخت‎ها فراهم کنیم.
انتهای پیام/83001/ذ30/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها