امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۹:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66513
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 56
علیرضا دبیر در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به بودجه شهرداری تهران در سال 93 اظهار داشت: لایحه بودجه شهرداری مبلغ 15 میلیارد و 198 میلیون ...

علیرضا دبیر در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به بودجه شهرداری تهران در سال 93 اظهار داشت: لایحه بودجه شهرداری مبلغ 15 میلیارد و 198 میلیون تومان بود که در نهایت در کمیسیون تلفیق این رقم به 15 هزار میلیارد و 845 میلیون تومان رسید.

وی تصریح کرد: بودجه سرمایه‌ای شهرداری تهران در سال 93، 67 درصد و بودجه جاری به نگهداشت 33 درصد رشد پیدا کرده است.

دبیر با اشاره به ماموریت‌های مختلف شهرداری در حوزه‌های فرهنگی، حمل و نقل گفت: در حوزه ماموریت فرهنگی اجتماعی 12 درصد، حمل و نقل و ترافیک 38 درصد، شهرسازی 3 درصد، توسعه مدیریت و هوشمند‌سازی 21 درصد، خدمات شهری 19 درصد و ایمنی مدیریت بحران 3 درصد اعتبارات دیده شده است.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران افزود: بودجه حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری در سال 93 نسبت به سال 92، 72 درصد رشد خواهد داشت ضمن اینکه در حوزه شهرسازی و معماری نیز با رشد 42 درصدی روبرو خواهیم بود.

دبیر با بیان اینکه در دو تبصره بودجه شهرداری تهران تاکید شده است که همه معاونت‌ها، شرکت‌های وابسته به شهرداری 3 درصد از اعتبارات خود را در حوزه فرهنگی _ اجتماعی اختصاص دهند گفت: در سال آینده توجه ویژه‌ای به ماموریت‌های فرهنگی اجتماعی شهرداری شده است ضمن اینکه ما بودجه شهرداری در سال 93 را به صورت واقعی بسته‌ایم.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تاکید کرد: بودجه تصویب شده در صحن شورای شهر روز گذشته همزمان به فرمانداری و شهرداری ارسال شد و چنانچه فرمانداری به این بودجه اعتراض نکند شهردار تهران جهت اجرا آن را ابلاغ خواهد کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها