امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۰:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66514
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 113
سعید ستاری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه جشنواره نیکوکاری امسال در 3 روز متوالی برگزار شده است اظهار داشت: در دو روز گذشته ...

سعید ستاری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه جشنواره نیکوکاری امسال در 3 روز متوالی برگزار شده است اظهار داشت: در دو روز گذشته هموطنان کمک‌های قابل توجهی را به نیازمندان، دانش‌آموزان محروم و مددجویان داشته‌اند.

وی تصریح کرد: طبق هماهنگی‌های انجام شده تمامی کمک‌های جمع‌آوری شده در مدارس در نخستین روز از جشنواره نیکوکاری در اختیار خانواده‌های نیازمند و دانش‌آموزان محروم قرار گرفته است.

ستاری افزود: هموطنان و خیرین می‌توانند بدون مراجعه حضوری و از طریق روش‌های الکترونیکی (ATMهای بانک‌ها و تلفن همراه) کمک‌های خود را در اختیار نیازمندان قرار دهند.

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) بیان داشت: در سومین روز از جشن نیکوکاری پایگاه‌های نماز جمعه و مساجد آمادگی جمع‌آوری کمک‌های مردم را دارند ضمن اینکه پس از پایان جشنواره نیکوکاری، توزیع کمک‌ها آغاز خواهد شد.

ستاری با بیان اینکه در سال گذشته میزان کمک‌های مردمی در جشنواره نیکوکاری 42 میلیارد تومان بود گفت: پیش‌بینی می‌شود این رقم امسال به 70 میلیارد تومان برسد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها