امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۱۸:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66516
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 89
عباس فرمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه با اشاره به اقدامات پلیس در اجرای طرح نوروزی راه‌های مواصلاتی آذربایجان غربی، اظهار داشت: ...

عباس فرمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه با اشاره به اقدامات پلیس در اجرای طرح نوروزی راه‌های مواصلاتی آذربایجان غربی، اظهار داشت: عملیات عمرانی و راهسازی در محورهای پر تردد و در ایام اجرای طرح با نصب تابلو و علائم هشدار دهنده در نقاط و محورهای حادثه آفرین متوقف می‌شود.

وی به هماهنگی پلیس راه آذربایجان غربی با شرکت‌های امداد خودرو اشاره کرد و گفت: طبق هماهنگی ایجاد شده این شرکت‌ها در جاده‌های استان به ویژه در شب و نقاط حادثه‌خیز مستقر شده و به گشت‌زنی منظم خواهند پرداخت.

فرمانی از آشکارسازی نقاط حادثه‌خیز با نصب علائم و تابلوهای هشدار دهنده در طرح نوروزی پلیس راه آذربایجان غربی خبر داد و اذعان داشت: این اقدامات به منظور آگاهی رانندگان عبوری در راه‌های مواصلاتی استان انجام می‌شود.

رئیس پلیس راه آذربایجان غربی افزود: با رانندگانی که اقدام به سوار کردن مسافر در قسمت بار وسیله نقلیه و همچنین سرنشین اضافی در کابین راننده وسیله باربری می‌کنند به شدت برخورد خواهد شد.

وی به تخلفات حادثه‌ساز رانندگی اشاره کرد و یادآور شد: سرعت غیر مجاز، سبقت غیر مجاز، استفاده از تلفن همراه در حین رانندگی، حرکت از حاشیه سمت راست راه‌ها، عدم رعایت فاصله طولی، عدم حرکت بین خطوط، عدم استفاده از کلاه ایمنی از سوی موتورسواران، عدم استفاده از کمربند ایمنی در حین رانندگی و ... از جمله این تخلفات هستند که در صورت مشاهده هر یک از این تخلفات، در ارتباط با مرتکبین اعمال قانون می‌شود.

فرمانی اضافه کرد: نسبت به کنترل، بررسی سوابق جرایم و تخلفات رانندگی متخلفان از مقررات راهنمایی و رانندگی در مقابل پاسگاه‌ها و قبل از ورود به جاده‌ها، متوقف کردن و نصب بنر بر روی خودروهای مرتکب همزمان دو تخلف حادثه‌ساز در پاسگاه‌ها و ایستگاه‌های پلیس راه اقدام می‌شود.
انتهای پیام/61010/ر20/ث3001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها