امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۸:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66518
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 63
سیدعلی جمالیان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، ضمن تبریک روز پرستار اظهار داشت: در مراکز درمانی ملکی تأمین اجتماعی 3 هزار پرسنل وابسته به کادر ...

سیدعلی جمالیان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، ضمن تبریک روز پرستار اظهار داشت: در مراکز درمانی ملکی تأمین اجتماعی 3 هزار پرسنل وابسته به کادر پرستاری مشغول هستند.

وی به برگزاری جشنی به مناسبت روز پرستار در سالن نگین غرب تأمین اجتماعی در روز شنبه اشاره کرد و گفت: در این مراسم از پرستاران نمونه استان تهران با حضور مسئولان تأمین اجتماعی تقدیر می‌شود.

مدیر کل درمان تأمین اجتماعی استان تهران بیان داشت: در سال گذشته قانون بهره‌وری برای پرستاران شاغل در مراکز ملکی تأمین اجتماعی اجرایی شد تا به حق و حقوق خود برسند.

جمالیان در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه در بعضی از مراکز درمانی ملکی تأمین اجتماعی در حاشیه تهران قانون بهره‌وری اجرایی نشده است گفت: به دلیل کمبود نیروهای پرستاری در مراکز درمانی حاشیه تهران این قانون هنوز اجرایی نشده است. خیلی از پرستاران گرایش به کار در مراکز درمانی خصوصی و داخل شهر تهران را دارند و کمتر برای حضور در مراکز درمانی حاشیه شهر تمایل به کار دارند.

مدیر کل درمان تأمین اجتماعی استان تهران در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه چرا پرستاران به عنوان مشاغل سخت و زیان‌آور محسوب نمی‌شوند گفت: قانون مشاغل سخت و زیان‌آور پرستاران در سال 68 به تصویب رسیده ولی هنوز اجرایی نشده است.

وی گفت: این موضوع باید در بخش بیمه‌ای سازمان تأمین اجتماعی مورد بررسی قرار بگیرد و به اداره کل درمان برای اجرا دستورالعمل آن را ابلاغ کنند.

به گفته جمالیان پرستاران جزء مشاغل سخت و زیان‌آور باید محسوب شوند و از مزایای آن بهره‌مند گردند.

مدیر کل درمان تأمین اجتماعی استان تهران افزود: سازمان تأمین اجتماعی در سال آینده برنامه‌های خوبی برای کادر پرستاری خود دارند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها