امروز : سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۲:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66534
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شرق استان تهران، متاسفانه چندی سالی است که به دلیل خشکسالی و کاهش نزولات آسمانی، مردم در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شرق استان تهران، متاسفانه چندی سالی است که به دلیل خشکسالی و کاهش نزولات آسمانی، مردم در بعضی از شهرها و روستاهای کشورمان با کمبود آب مواجه هستند.

یکی از این شهرها، کیلان است؛ این شهر دو سالی می‌شود که کمبود آب دارد و مردم آن به خصوص در فصل تابستان با مشکلات فراوانی در تأمین آب مواجه هستند.

حتی اهالی محله کوهان 30 ساعت بی‌آبی را در شهریور ماه امسال تجربه کردند و با مشکلات متعددی روبه‌رو شدند.

طرحی که 3 بار افتتاح شد و نتیجه‌ای نداد

در این زمینه، جلسات متعددی با حضور مسئولان شهری، شهرستانی و همین‌طور با شرکت شهروندان کیلانی برگزار شد و مسئولان قول‌های مساعدی برای رفع این مشکلات دادند ولی هیچ تأثیری نداشت.

مهم‌ترین علت‌های کمبود آب در کیلان را بر اساس گفته مسئولان امر، می‌توان استفاده غیرمجاز از آب شرب، مصرف بی‌رویه و عدم صرفه‌جویی، شکستگی‌های فراوان در محلات شهر، راه‌اندازی نکردن منبع 500 متر مکعبی کوهان که تا امروز سه بار افتتاح شده ولی آبگیری در آن صورت نگرفته است و . . . نام برد.

یکی دیگر از دلایل ظهور این مشکلات، ضعف در مدیریت آبفای شهر کیلان در سال‌های اخیر بود.

به همین منظور در آذر ماه امسال، «حسین امیری» به عنوان سکاندار جدید شرکت آب و فاضلاب شهر کیلان معرفی شد؛ وی قبل از حضور در این مسئولیت، به عنوان مسئول امور بهره‌برداری پروژه‌های آب و فاضلاب شرق استان تهران فعالیت می‌کرد.

امید است در دوره جدید فعالیتی شرکت آب و فاضلاب شهر کیلان شاهد رفع مشکلات و موانع موجود در بخش تامین و توزیع آب در این منطقه باشیم.
انتهای پیام/2568/خ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها