امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۴:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66547
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، روزنامه «آسمان» کمتر از یک ماه است که به علت انتشار مطلبی توهین‌آمیز در خصوص حکم قصاص توقیف شد اما در برخی محافل، ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، روزنامه «آسمان» کمتر از یک ماه است که به علت انتشار مطلبی توهین‌آمیز در خصوص حکم قصاص توقیف شد اما در برخی محافل، زمزمه‌هایی درباره مقصد بعدی سردبیر این روزنامه مطرح می‌شود.

بر اساس اخبار غیررسمی محمد قوچانی، سردبیر این روزنامه توقیف شده قرار است یا در روزنامه «خورشید» یا روزنامه «ایران» به فعالیت خبری خود ادامه دهد.

محمد تقی روغنی‌ها، سرپرست روزنامه ایران درباره مطرح شدن موضوع رفتن محمد قوچانی به روزنامه ایران به خبرنگار فارس می‌گوید: از موضوع آمدن «قوچانی» به روزنامه ایران بی‌اطلاعم. اولین بار است که این موضوع را می‌شنوم.

وی در خصوص جایگزینی قوچانی با وی در روزنامه ایران هم تصریح می‌کند: اطلاعی ندارم، اگر هم، چنین مسئله‌ای باشد از آن اطلاعی ندارم. اگر این جایگزینی اتفاق بیفتد، بسیار خبر خوبی است چرا که از مشکلات موجود در روزنامه ایران نجات پیدا می‌کنم.

محمد قوچانی هم در پاسخ به اینکه آیا قرار است با توقیف روزنامه آسمان به یکی از این دو روزنامه دولتی برود؟ به خبرنگار فارس می‌گوید: این موضوع را تکذیب می‌کنم.

سردبیر روزنامه توقیف شده آسمان تأکید می‌کند که «ترجیح می‌دهم با روزنامه غیردولتی کار کنم.»

چندی پیش بیش از 100 نفر از نیروهای روزنامه خورشید (متعلق به سازمان تأمین اجتماعی) اخراج شدند و گفته می‌شود که قرار است نیروهای روزنامه توقیف شده آسمان در این روزنامه مشغول به کار شوند.

روزنامه آسمان نیز 26 بهمن‌ماه امسال کار خود را آغاز کرد اما پس از گذشت 7 روز با اعلام جرم سرپرست دادسرای فرهنگ و رسانه، روزنامه «آسمان» به دلیل انتشار مطالب خلاف موازین اسلامی و توهین به مقدسات اسلامی توقیف شد.

این روزنامه در شماره روز سه‌شنبه  1392.11.29 با انتشار مطلبی نوشته بود که «حکم قصاص غیرانسانی است».
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها