امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۹:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66571
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرنگار جامعه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در ادامه برنامه مناظره روش‌های مؤثر حفاظت از محیط زیست یکی از حاضران از آقای ...

به گزارش خبرنگار جامعه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در ادامه برنامه مناظره روش‌های مؤثر حفاظت از محیط زیست یکی از حاضران از آقای شفیع‌زاده پرسید دوست دارم بدانم که وقتی از دوربین به حیوان نگاه می‌کنید و شلیک می‌کنید چه احساسی دارید؟

شفیع‌زاده فعال توریسم شکار اظهار داشت: من دموکرات هستم و به آزادی آرا احترام می‌گذارم.

شفیع‌زاده گفت: من به تمام فعالیت‌های حیوان دوستانه ارج می‌نهم.

فعال توریسم شکار تصریح کرد: بنده شکارچی نیستم و تا به حال اسلحه به دست نگرفته‌ام اما افتخار می‌کنم که بنده و همکارانم در طی 15 سال به عنوان سفیران ایران در دنیا حاضر شدیم و پرچم جمهوری اسلامی را بالا برده‌ایم.

شفیع‌زاده تصریح کرد: ما تاکنون راجع به ایران، تمدن ایران، فرهنگ، برجستگی جامعه، مردم و تنوع محیطی ایران صحبت کرده‌ایم.

وی ادامه داد: تأکیدی که بر سیاست‌های اقتصاد محور و شکار صورت گرفته به دلیل نیاز زمانه است.

در ادامه مناظره، یکی دیگر از حاضران گفت: ما باید به این قضیه فکر کنیم که حیات وحش را توسعه دهیم چرا که وقتی به یک چوپان 50 راس گوسفند می‌دهیم توقع داریم تعدادی بر گوسفندان اضافه شود اما چه اتفاقی افتاده که حیات وحش ما به اینجا رسیده است و ما باید این مسئله را آسیب‌شناسی کنیم.

این فرد ادامه داد: دلایل مختلفی وجود دارد اما باید همه فعالان محیط زیست بیایند و راهکاری مشخص کنند که محیط زیست زیاد شود و از آقای کیخا نیز تقاضا داریم که این جلسات را برگزار کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها