امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۰:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66608
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اسلام آباد، دادگاه پاکستان اعتراضات پرویز مشرف رئیس جمهور سابق این کشور، برای متوقف ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اسلام آباد، دادگاه پاکستان اعتراضات پرویز مشرف رئیس جمهور سابق این کشور، برای متوقف کردن ادامه پیگیری پرونده وی با عنوان «خیانت به پاکستان» را رد کرد.

دادگاه اسلام‌آباد امروز جمعه بار دیگر پرونده مشرف را بررسی کرد.

کمیته 3 نفره قضات دادگاه ویژه اسلام‌آباد به ریاست قاضی فیصل عرب اعلام کرد که اعتراضات مطرح شده از سوی وکلای مدافع مشرف اعتباری ندارد.

این در حالی است که قبل از این نیز مدافعان حقوقی مشرف با ارائه دادخواستی به دادگاه نسبت به رویکرد تبعیض آمیز قضات این دادگاه اعتراض کرده بودند.

قضات پاکستانی همچنین تاکید کردند که پرویز مشرف نمی‌تواند در مورد عدم حضور خود در جلسه آتی این دادگاه بدلیل نگرانی‌ امنیتی، بهانه تراشی کند.

کمیته بررسی پرونده مشرف در جلسه امروز دادگاه اعلام کرد: در صورتی که حاکم نظامی سابق این کشور به بهانه‌های امنیتی در جلسه آینده این دادگاه حاضر نشود با مطرح کردن درخواست بازداشت بی‌قید و شرط و غیر قابل ضمانت، وی را به دادگاه احضار می‌کنند.

پرویز مشرف در حالی در دادگاه ویژه پاکستان به جرم «خیانت» به این کشور محاکمه می‌شود که جلسات رسیدگی به اتهامات وی تاکنون بدلایل و بهانه‌های مختلف به تأخیر افتاده است.

برخی کارشناسان بر این باورند که نفوذ مشرف در ارتش پاکستان یکی از موانع پیشرفت جلسات دادرسی است.

انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها