امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۹:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6661
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۹
تعداد بازدید: 91
محمد مایلی‌کهن در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره دیدار امروزش با رویانیان اظهار داشت: صحبت‌های خوبی ...

محمد مایلی‌کهن در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره دیدار امروزش با رویانیان اظهار داشت: صحبت‌های خوبی امروز با مدیرعامل پرسپولیس داشتم. تا دیروز هیچ خبری مبنی بر حضورم در پرسپولیس نبود اما امروز صحبت‌هایی را داشتم.

وی افزود: اکنون وقت برنامه دادن نبود. من سالها در این فوتبال کار کردم. اول باید با مسئولان باشگاه صحبت‌هایم را انجام می دادم و اگر در خصوص قراردادم به توافق رسیدیم بر اساس تقویم لیگ کارهایم را به باشگاه بدهم.

مایلی‌کهن ادامه داد: پس از اینکه این اتفاق افتاد به شما می‌گویند آیا نیاز به جنابعالی دارند یا خیر و سپس بقیه کارها را پیگیری می‌کنیم. برنامه‌ها را همیشه بر اساس تقویم باید تنظیم کرد اما از همه مهمتر این است که ابتدا به توافق برسیم.

وی یادآور شد: قطعا پرسپولیس گزینه‌های مختلفی برای سرمربیگری دارد و مختار است که خودش با هر کدام به توافق رسید قرارداد امضا کند. من هم یکی از گزینه‌های مطرح شده هستم که اگر باشم با جان و دل در خدمت پرسپولیس هستم و اگر نباشم همیشه برای این تیم دعا می‌کنم. اما در کل امروز جلسه خوبی برگزار کردیم. از اینکه در خدمت این تیم باشم افتخار می کنم.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها