امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۹:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66624
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه صهیونیستی «عاروتص‌شوع»، «یگال پالمور» سخنگوی وزارت خارجه اسرائیل می‌گوید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه صهیونیستی «عاروتص‌شوع»، «یگال پالمور» سخنگوی وزارت خارجه اسرائیل می‌گوید تداوم اعتصاب کارکنان این وزارتخانه می‌تواند به لغو سفر پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک‌های جهان و «دیوید کامرون» نخست‌وزیر انگلیس منجر شود.

پالمور که با خبرگزاری فرانسه گفت‌وگو می‌کرد در مورد تأثیر این اعتصاب بر سفر سران کشورهای مختلف به فلسطین اشغالی گفت: «سفرهای قریب‌الوقوع سران کشورهای دنیا از جمله «دیوید کامرون» برای هفته بعد و پاپ در ماه می (اوایل خرداد) پیچیده و حتی غیرممکن شده است.»

به گفته پالمور، در پی اعتصاب کارکنان وزارت خارجه که از روز سه‌شنبه این هفته تشدید شد، سران خارجی «‌می‌توانند به عنوان توریست بیایند، اما دیپلمات‌ها کارهای مربوط به تدارکات، پروتکل‌ها و ابعاد سیاسی این سفر‌ها را انجام نمی‌دهند.»

کارکنان وزارت خارجه رژیم‌صهیونیستی از چندی قبل در اعتراض به وضعیت بد شغلی و پایین بودن دستمزدها دست به اعتصاب زده و از ارائه خدمات دیپلماتیک خودداری می‌کنند. این اعتصاب از این هفته بعد از شکست مذاکرات با وزارت دارایی این رژیم‌ تشدید شده است.

سفر کامرون به فلسطین اشغالی در حالی با احتمال تعویق یا لغو روبرو شده که برنامه پیشین او برای سفر به بیت‌المقدس در ماه فوریه نیز به دلیل بحران سیل و بارندگی شدید در انگلیس، به تعویق افتاد. طبق برنامه قبلی وی قرار است روز چهارشنبه در پارلمان رژیم‌صهیونیستی «کنیست» سخنرانی کند. این اولین سفر وی به فلسطین اشغالی از سال 2010 است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها