امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۵:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66632
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 87
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه العالم، احزاب و جمعیت های مخالف رژیم بحرین در این بیانیه تأکید کردند: روند ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه العالم، احزاب و جمعیت های مخالف رژیم بحرین در این بیانیه تأکید کردند: روند سیاسی جز از طریق گفت وگوی جدی به پیش نخواهد رفت که این گفت وگو باید منجر به ایجاد یک راه حل فراگیر با هدف تحقق اراده مردم و پایان رویکرد امنیتی و وخامت بیشتر اوضاع بحرین شود.

این بیانیه افزود: خشونت و تروریسم نیز همانند ایجاد فضای امنیتی، خفقان، سرکوب، خشونت و ارعاب شهروندان، امری مردود است و معتقدیم که هیچ کدام از این دو روش، نفعی برای کشور نخواهند داشت بلکه نتایج آن فاجعه آمیز خواهد بود. از سوی دیگر، این اقدامات باعث نخواهد شد تا مردم آگاه و متمدن بحرین از ادامه مبارزات مسالمت جویانه در راستای تحقق خواسته های مشروعشان دست بردارند و این اقدامات همچنین شهروندان را از پیگیری خواسته هایشان در زمینه برقراری دمکراسی در کشور باز نخواهد داشت.

احزاب و جمعیت های مخالف رژیم بحرین، استفاده افراطی آل خلیفه از خشونت را عاملی برای پیچیده تر شدن روند سیاسی بحران زده بحرین دانستند و اعلام کردند: امروزه کشور بیش از هر چیزی نیازمند پایان اقدامات خشونت آمیز و پایان ارعاب شهروندان است که از طریق حمله نیروهای امنیتی به منازل شهروندان، شکنجه زندانیان و بازداشت شدگان و محاکمه های سیاسی آنها و تبلیغ و تحریک علیه فعالان سیاسی از طریق دستگاههای رسانه ای رژیم آل خلیفه و نهادهای وابسته صورت می گیرد.

این بیانیه بار دیگر تأکید کرد: ادبیات، بیانیه ها و اسناد مخالفان رژیم بحرین نشان می دهد که آنها خشونت از سوی هر طرفی را محکوم کرده اند و همواره مخالف کشاندن کشور به سمت فضای امنیتی بوده اند و اقدام رژیم آل خلیفه در نادیده گرفتن این بیانیه ها و مواضع آنها در محکومیت هر نوع خشونت و تروریسم مایه تعجب است.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها