امروز : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 29
۱۶:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66648
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ناکامی این فیلم در مراسم اسکار امسال دلیل اصلی کمپانی پارامونت برای اتخاذ این تصمیم اعلام شده ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ناکامی این فیلم در مراسم اسکار امسال دلیل اصلی کمپانی پارامونت برای اتخاذ این تصمیم اعلام شده است.

قبل از این گفته شده بود در صورت موفقیت های اسکاری فیلم، تهیه کنندگانش آن را دوباره در تعداد زیادی سینما اکران عمومی خواهند کرد.

هدف تهیه کنندگان فیلم از نمایش عمومی دوباره فیلم پس از مراسم اسکار، این بود که فروش بیشتری را برای آن به ارمغان بیاورند.

این در حالی است که موفقیت بین‌المللی این کمدی سیاه شرح حال گونه باعث تعجب تحلیلگران اقتصادی سینما در کشورهای مختلف شده بود.

در حالی که اهل فن پیش‌بینی می‌کردند که این فیلم به دلیل لحن اجتماعی و شرح حال گونه خود به صورت یک فیلم پرفروش درنیاید، استقبال تماشاگران از آن خوب بود.

«گرگ وال استریت» طی دوران اکران عمومی خود در سینماهای آمریکای شمالی 114میلیون دلار فروش کرد و لقب یک کار موفق را گرفت.

فروش فیلم در حدود 40 کشور جهان به حدود 110 میلیون دلار رسید و این رقم فروش باعث خشنودی تهیه کنندگان آن شد.

به دنبال مراسم جوایز گلدن گلوب و اسکار که لیونارد دی‌کاپریو در آن به عنوان بهترین بازیگر مرد معرفی شد، تهیه کنندگان فیلم  تعداد سالن‌های نمایش دهنده فیلم  این هفته افزایش دادند.

به نوشته سایت اینترنتی باکس آفیس، «گرگ وال استریت» با هزینه تولید100 میلیون دلاری تهیه شده و فیلم‌نامه اقتباسی آن بر اساس کتاب خاطرات جردن بلفورت نوشته شده است.

جردن بلفورت یک کارگزار معمولی بازار بورس منطقه وال استریت بود که با زرنگی و شیادی، پله‌های ترقی را در این محل طی کرد و ثروت زیادی به جیب زد.

پلیس فدرال پس از جمع‌آوری مدارک زیاد وی را دستگیر و زندانی کرد. وی پس از تحمل سال زندان، دوباره به زندگی عادی برگشت.

موفقیت 100 میلیون دلاری «گرگ وال استریت» در آمریکا و دیگر کشورهای دنیا در شرایطی نصیب آن ‌شد که فیلم قبلی اسکورسیزی «هوگو» در جدول گیشه نمایش سینماها شکست تجاری خورد.

مارتین اسکورسیزی و لیوناردو دی کاپریو برای «گرگ وال استریت» نامزد دریافت جوایز اسکار بهترین کارگردان و بازیگر مرد نقش اول بودند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار