امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۰:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66651
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 199
همایون امیرزاده، رییس هیأت تجدیدنظر رسیدگی به تخلفات ناشران و نماینده تام‌الاختیار معاون فرهنگی وزارت ارشاد در این هیأت، در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ...

همایون امیرزاده، رییس هیأت تجدیدنظر رسیدگی به تخلفات ناشران و نماینده تام‌الاختیار معاون فرهنگی وزارت ارشاد در این هیأت، در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون برگزاری جلسات این هیات تا پایان سال اظهار داشت: قطعا یک جلسه را تا پایان سال با اعضای هیأت تجدیدنظر رسیدگی به تخلفات ناشران، برگزار می‌کنیم.

وی در پاسخ به اینکه طی روزهای گذشته چنین جلسه‌ای برگزار شده است، ابراز داشت: به این دلیل که بحث تغییر آئین نامه را مدنظر داریم از این رو صحبت‌های مشورتی با اعضا داشتیم تا در جلسه نهایی پایان سال در این راستا به جمع‌بندی برسیم.

امیرزاده پیرامون دریافت پیشنهادات جهت اصلاح آئین نامه تخلفات ناشران توضیح داد: آئین نامه را در اختیار اعضا قرار داده‌ایم، هم قوانین بالا دستی و هم آئین نامه شورای عالی انقلاب فرهنگی در کنار آنها هم تجاربی که در فرآیند بررسی پرونده‌ها حاصل شده و نواقص موجود احصا شده است، بر اساس آن فضای روشن تغییرات احتمالی در آئین نامه مدنظر است که بر اساس آن عمل می‌کنیم.

این مقام مسئول در پاسخ به اینکه امکان رفع تعلیق ناشران تعلیقی با رای این هیات تا پایان سال وجود دارد و شاهد فعالیت اینگونه ناشران خواهیم بود تا در نمایشگاه کتاب حاضر شوند، اضافه کرد: دستور کار ما تا پایان سال بحث تغییر آئین نامه است. 

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها