امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۱:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66663
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 158
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این بازیگر در آستانه مادر شدن است و به همین دلیل، نمی‌تواند به تعهدات کاری خود عمل کرده و در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این بازیگر در آستانه مادر شدن است و به همین دلیل، نمی‌تواند به تعهدات کاری خود عمل کرده و در این فیلم حادثه‌ای بازی کند.

بحث تولید نسخه مستقل سینمایی «بلک ویدو» که کاراکتر بیوه‌ سیاه را در تقش تنها شخصیت اصلی قصه خود دارد، بیش از 2 سال است که مطرح شده است.

این درحالی است که این کاراکتر قبل از این در قسمت اول دو مجموعه فیلم «آونجرز/ انتقام‌گیران» و «کاپیتان آمریکا»، به عنوان یکی از چند کاراکتر اصلی قصه ظاهر شده است.

این کاراکتر با بازی اسکارلت یوهانسن در دومین قسمت «کاپیتان آمریکا» هم که تا چند ماه دیگر به روی پرده سینماها می‌رود، حضور دارد.

این شخصیت یک زن جوان به نام ناتاشا رومانف با اصلیتی روسی است که مثل هر ابرقهرمان دیگری، در مواقع خطر تغییر هویت داده و تبدیل به بلک ویدو می‌شود.

کاراکتر بیوه‌ سیاه اولین بار در دومین قسمت مجموعه فیلم ابرقهرمانانه و کمیک استریپی «مردآهنی/ آیرن من»، به دیدار تماشاگران سینما آمد.

پس از آن شرکت مارول از وی در «انتقام‌گیران» استفاده کرد و این کاراکتر در کنار پنج ابرقهرمان دیگر، به مقابله با تهدیدات موجودات بیگانه فضایی رفت.

کوین فیگ از مسئولان شرکت فیلم سازی مارول می‌گوید کاراکتر بیوه‌سیاه بزودی در یک فیلم مستقل، به عنوان تنها شخصیت اصلی ماجرا و ابرقهرمان اصلی قصه ظاهر خواهد شد.

این درحالی است که مسئول شرکت فیلم‌سازی مارول به این نکته، اشاره می‌کند که کاراکتر بلک ویدو در قسمت دوم «انتقام‌گیران» نقش مهم‌تر و بیشتری در مقایسه با قسمت اول آن دارد.
 
اما در شرایط جدید و عدم حضور یوهانسن در نقش بلک ویدو، حتی این احتمال وجود دارد که این کاراکتر در قصه قسمت دوم «انتقام گیران» کشته شده و از ماجراها بیرون رانده شود.

به نوشته سایت اینترنتی کامینگ‌سون، هنوز معلوم نیست کار تولید «بلک‌ویدو» چه زمانی شروع خواهد شد. ولی گفته می‌شود این فیلم برای نمایش عمومی در سال 2018 آماده خواهد شد.

منابع نزدیک به این اکشن ابرقهرمانانه و کمیک استریپی می‌گویند کار نگارش فیلم‌نامه آن از چند ماه دیگر آغاز می‌شود. فیلم‌نامه نویس فیلم هنوز انتخاب نشده است.

شرکت فیلم‌سازی مارول هم اکنون به دنبال فیلم‌سازی است که وظیفه کارگردانی ماجراجویانه «بلک ‌ویدو» را به او واگذار کند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار