امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۹:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66674
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در نمایشگاه «چراغی در این خانه روشن است» که ساعت 17 روز شنبه 17 اسفند در خانه هنرمندان ایران ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در نمایشگاه «چراغی در این خانه روشن است» که ساعت 17 روز شنبه 17 اسفند در خانه هنرمندان ایران افتتاح می‌شود، مجموعه‌ای از آثار بزرگان هنرهای تجسمی به نفع هنرمندان بیمار در معرض فروش قرار می‌گیرد.

این نمایشگاه اولین گام در راه‌اندازی صندوق حمایت از هنرمندان است که توسط خانه هنرمندان ایران تشکیل شده است.

در این نمایشگاه 50 درصد از عواید فروش هر اثر به هنرمند و 50 درصد دیگر به صندوق حمایت از هنرمندان اختصاص دارد.

بنا به گفته سرسنگی، مدیرعامل خانه هنرمندان ایران، با تعامل با بنیاد بیماری‌های خاص تفاهم‌نامه‌ای منعقد شده است که براساس آن هنرمندانی که به واسطه خانه هنرمندان به این بنیاد معرفی شوند تحت پوشش درمانی و مالی این بنیاد قرار می‌گیرند. همچنین با یکی از پزشکان سرشناس کشور که در حال ساخت یک بیمارستان مجهز است تفاهمی صورت گرفته تا بخشی از خدمات این بیمارستان به هنرمندان اختصاص یابد.

بنا به گفته سرسنگی از سال آینده این نمایشگاه همزمان با ماه مبارک رمضان که فضای نیکوکاری در جامعه بیشتر وجود دارد برگزار خواهد شد.

نمایشگاه فروش آثار هنری به نفع هنرمندان بیمار با عنوان «چراغی در این خانه روشن است» تا دوشنبه 19 اسفندماه در گالری‌های خانه هنرمندان ایران دایر است

. علاقه‌مندان برای حضور در این امر خیر، می‌توانند شنبه 17 اسفند از ساعت 17 تا 20 و روزهای یکشنبه و دوشنبه 18 و 19 اسفند از ساعت 10 تا 20 به خانه هنرمندان ایران به نشانی خیابان آیت‌الله طالقانی، بعد از ایرانشهر، خیابان موسوی شمالی، باغ هنر مراجعه کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها