امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۳:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66680
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هشتاد و ششمین مراسم اسکار چند روز پیش در حالی برگزار شد که فیلم «12 سال بردگی» ساخته «استیو ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هشتاد و ششمین مراسم اسکار چند روز پیش در حالی برگزار شد که فیلم «12 سال بردگی» ساخته «استیو مک‌کوئین» با موضوع برده‌داری برنده جایزه اسکار بهترین فیلم سال شد.

علی‌رغم آنکه آکادمی علوم و هنرهای سینمایی همواره درباره فرایند انتخاب هر یک از فیلم‌ها در بخش‌های مختلف سینمایی مدعی بیشترین دقت است، روز گذشته دو تن از اعضاء آکادمی اسکار در مصاحبه با روزنامه لس‌آنجلس تایمز مدعی شده‌اند که تاکنون هیچگاه فیلم «12 سال بردگی» را ندیده‌اند، حال آنکه این فیلم را به عنوان بهترین فیلم برگزیده‌اند.

این دو نفر که هویتشان فاش نشده است، متذکر شده‌اند که چون فکر می‌کرده‌اند که دیدن این فیلم ممکن است آنها را ناراحت کند، آن را ندیده‌اند ولی به هر حال خود را مکلف دیده‌اند که باید به این فیلم رأی دهند چون یک فیلم با موضوع اجتماعی است.

«الن دی‌جنرس»، مجری امسال اسکار در بخشی از اجرای خود به طنز گفت: از دو حالت خارج نیست یا «12 سال بردگی» برنده جایزه بهترین فیلم می‌شود و یا اینکه شما همه (اشاره به اعضاء آکادمی اسکار) نژاد پرستید.

به نظر می‌رسد شاید عده‌ای از اعضاء آکادمی اسکار فیلم «12 سال بردگی» را نه به این خاطر که احساس می‌کرده‌اند لایق بهترین جایزه اسکار باشد که برای ترس از نژادپرست خوانده شدن، انتخاب کرده‌ باشند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها