امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۳:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66683
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، کتاب «شام برفی» به زودی به قلم «محمد محمودی نورآبادی» از سوی انتشارات «ملک اعظم» منتشر و در ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، کتاب «شام برفی» به زودی به قلم «محمد محمودی نورآبادی» از سوی انتشارات «ملک اعظم» منتشر و در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران سال آینده به مخاطبان این عرصه، ارائه می‌شود.

مضمون این کتاب، به ماجرای 48 زائر ایرانی اختصاص دارد که در تابستان سال 91 در مسیر فرودگاه دمشق و زینبیه توسط گروه تروریستی ارتش آزاد سوریه ربوده شدند، و 159 شبانه‌روز در زیرزمین‌های حومه دمشق در اسارت بودند و شکنجه می‌شدند که سرانجام با تلاش دیپلماسی ایران بالاخره آزاد و به مهین عزیزمان برگشتند.

کتاب «شام برفی»، نخستین کار داستانی است که در راستای ماجرای بحرانی سوریه نوشته شده است به گونه‌ای که این کتاب، گوشه‌هایی از جنایات تکفیری‌ها را علیه مردم و دولت سوریه و در نهایت زائران ایرانی نشان می‌دهد؛ جنایاتی که پیش از این از رسانه‌ها دیده نشده و کمتر به گوش مردم رسیده است.

بر اساس این گزارش، محمد محمودی نورآبادی متولد 1349 در استان فارس و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی در رشته جغرافیا است که تاکنون بیش از چهارده اثر از این نویسنده با عناوینی نظیر «گلابی‌های وحشی»، «سرریزون»، «رُنج»، «خنده‌زار»، «هزار و یک جشن»، «کمانی برای آرش»، «شب‌های بی آسمان»، «کاش چشم‌هایش دروغ گفته باشد»، «نبرد هس جان» و «اورامان» است.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها