امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۸:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66688
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۵
تعداد بازدید: 167
این برنامه WinZip System Utilities Suite بیست ابزار کاربردی برای بهینه سازی و افزایش سرعت ویندوز را در اختیار شما قرار می دهد.

این برنامه WinZip System Utilities Suite بیست ابزار کاربردی برای بهینه سازی و افزایش سرعت ویندوز را در اختیار شما قرار می دهد.

winzip از برنامه های مشهور در زمینه مدیریت و فشرده سازی فایل ها است که این بار نسخه بهینه ساز برنامه نیز ارائه شده است. برنامه ابزارهای مختلفی برای بهینه سازی رایانه در درون خود گنجانده است، که شما با استفاده از این ابزارها می توانید فایل ها اضافی و مخرب را از ریجستری رایانه خود حذف کنید و سبب افزایش سرعت ویندوز به صورت محسوسی شوید. کار با نرم افزار بسیار آسان است، زیرا شما می توانید فقط با یک کلیک تمام بخش های ویندوز را بهینه سازی و ترمیم کنید. از ویژگی های نرم افزار می توان به مواردی چون: پاک کردن فایل های تکراری و برنامه های ناخواسته، رفع خطاهای هارد دیسک و فایل های سیستمی، از بین بردن اطلاعات دلخواه شما بدون بازگشت و ... اشاره کرد. دریچه پیشنهاد می کند برای افزایش کارایی ویندوز رایانه تان این برنامه WinZip System Utilities Suite را به صورت رایگان دانلود کنید.


ورژن: WinZip System Utilities Suite 2.5
حجم نرم افزار: 14.2 مگابایت

 

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها