امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۳:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66709
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۱
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرنگار فارس ولی الله سیف رئیس کل بانک مرکزی امروز در حاشیه نشست تولیدکنندگان مواد اولیه دارویی درباره نوسانات اخیز ارز و سکه در بازار گفت: ...

به گزارش خبرنگار فارس ولی الله سیف رئیس کل بانک مرکزی امروز در حاشیه نشست تولیدکنندگان مواد اولیه دارویی درباره نوسانات اخیز ارز و سکه در بازار گفت: سعی می‌کنیم از شوک به بازار جلوگیری کنیم تا تولید کنندگان نیز آرامش را احساس کنند.
 
رئیس کل بانک مرکزی در مورد فروش اسکناس‌های نو در ایام نوروز گفت: بنده نیز در رسانه‌ها متوجه دلالی‌ها شده ام و اعلام می‌کنم دو برابر رقم اسکناس نو در سال گذشته اسکناس نو تهیه شده است.
 
وی ادامه داد: برنامه‌ای برای چاپ اسکناس جدید نداریم اما چک‌پول‌های 100 هزار تومانی که قول داده بودیم اوایل و اواخر اسفند عرضه کنیم امیدواریم در همین هفته آغاز شود.
 
رئیس کل بانک مرکزی درباره پیش‌بینی تورم در سال آینده افزود: ما تورم را در حقوق حداکثر 25 درصد می‌بینیم در عین حال کارشناسان جهانی تورم ایران را کمتر از این رقم می‌دانند.
 
سیف درباره مشکلات وام ازدواج گفت:امیدوارم مشکل وام ازدواج برطرف شود هرچند که مشکل اصلی در تأمین منابع بیشتر توسط بانک‌هاست تا بتوانند وام ازدواج را ارائه دهند. بنابراین بانک‌ها برای جلب این منابع بیشتر باید تلاش کنند چراکه منابع قرض‌الحسنه بسیار ناچیز است.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها