امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۸:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6673
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۹
تعداد بازدید: 87
به گزارش سرویس فضای مجازی فارس به نقل از شبکه اطلاع رسانی دانا، در ساعات پایانی ثبت نام نامزدها انتخابات ریاست جمهوری سخنانی به نقل از علی مطهری مبنی ...

به گزارش سرویس فضای مجازی فارس به نقل از شبکه اطلاع رسانی دانا، در ساعات پایانی ثبت نام نامزدها انتخابات ریاست جمهوری سخنانی به نقل از علی مطهری مبنی بر دعوت مراجع تقلید به خصوص آیت الله وحید خراسانی و آیت الله سیستانی از هاشمی رفسنجانی برای کاندیداتوری در انتخابات منتشر شد. این خبر با وجود آنکه چند ساعاتی بیشتر از انتشار آن نمی گذرد به صورت گسترده در روزنامه های اصلاح طلب و سایت ها منتشر گردید.

در همین زمینه خبرنگار «بوتیا» در گفتگو با آیت الله موحدی کرمانی صحت و سقم این خبر را جویا شد. آیت الله موحدی کرمانی با بیان این که تاکنون هیچ خبری مبنی بر حمایت مراجع تقلید از کاندیداتوری هاشمی رفسنجانی نشنیده ام، تاکید کرد: این گونه اخبار دروغ است و من هم تاکنون هیچ حمایتی از کاندیداتوری هاشمی نکرده ام.

لازم به ذکر است، این گونه اخبار تنها از سوی دفاتر مراجع تقلید و سایت های رسمی آنان منتشر خواهد شد و نقل قول ها و پیامک ها قابل اعتماد نمی باشند.
/انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها