امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۰:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66758
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 64
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در ادامه سلسله جلسات کرسی‌های آزاد اندیشی که به همت هیئت حمایت از کرسی‌های نظریه ...

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در ادامه سلسله جلسات کرسی‌های آزاد اندیشی که به همت هیئت حمایت از کرسی‌های نظریه پردازی، نقد و مناظره شورای عالی انقلاب فرهنگی و با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام برگزار می‌شود، این هفته مناظره دیگری میان وحید جلیلی و امیر قادری با موضوع سینما و انقلاب اسلامی دایر است.

حمید بالایی جانشین مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق(ع) گفت: در نخستین برنامه‌های کرسی‌های آزاداندیشی، مناظره‌ای با موضوع جنبش دانشجویی و تاثیر آن بر انقلاب اسلامی میان علی خضریان، یکی از فعال مطرح دانشجویی و جواد اخوان، پژوهشگر سیاسی و فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر در ساعت 19:30 روز شنبه 17 اسفندماه در سالن شهید مطهری دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود. 

وی ادامه داد: همچنین مناظره دوم نیز میان وحید جلیلی، دانش آموخته دانشگاه امام صادق علیه السلام و فعال فرهنگی و رسانه‌ای و امیر قادری، فعال عرصه رسانه و سینما و با موضوع خدمات متقابل سینما و انقلاب اسلامی خواهد بود.

به گفته وی، این مناظره در روز یکشنبه ساعت 13 و در محل سالن شهید مطهری دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود.

جانشین مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق (ع)افزود: سومین برنامه این هفته سلسله جلسات کرسی‌های آزاد اندیشی ارائه علمی محمد پورکیانی، دانشجوی دکتری در رشته سیاست گذاری فرهنگی، با موضوع تاثیر فرهنگ بر بسط قانون و با داوری حجت الاسلام رفیعی علوی و علی الفت پور است که این جلسه از ساعت 19:30 روز سه شنبه 20 اسفندماه و در محل سالن شهید مطهری دانشگاه امام صادق علیه السلام آغاز می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها