امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۳:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66767
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 38
منصور حقیقت‌پور نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی و نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری ...

منصور حقیقت‌پور نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی و نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به 12 وظیفه‌ای که مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای مجلس خبرگان برشمردند، گفت: اینها نظریاتی است که از جانب رهبر معظم انقلاب مطرح می‌شود و ما باید زمینه عملیاتی شدن آنها را فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری از موضع کارشناسانه مشکلات نظام را مورد ارزیابی قرار می‌دهد، تصریح کرد: ایشان پس از بررسی آسیب‌ها نظرات خود پیرامون اولویت‌های نظام را مشخص می‌کنند.

نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی هشدار داد که نباید با توصیه‌ها و نظریات مقام معظم رهبری شعاری برخورد کنیم.

حقیقت‌پور بر لزوم حرکت جهادی در اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و گفت: مسئولان قوای سه‌گانه در حال تلاش هستند اما انتظار است تلاش‌های جدی و گام‌های بلندتری را برای تحقق اقتصاد مقاومتی بردارند.

وی با اشاره به دغدغه رهبر معظم انقلاب در حوزه فرهنگ دولتمردان و قوای سه‌گانه باید به تاکیدات مقام معظم رهبری توجه کنند و مردم و رسانه‌ها نیز باید همواره روحیه مطالبه‌گری از مسئولان داشته باشند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار