امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۱:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66783
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 111
رضا مقدسی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد سخنان رئیس‌جمهور در جشنواره مطبوعات اظهار داشت: ابتدا ...

رضا مقدسی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد سخنان رئیس‌جمهور در جشنواره مطبوعات اظهار داشت: ابتدا باید از صحبت‌های رئیس‌جمهور تقدیر کرد چرا که رئیس‌جمهور موضوع انتقاد رسانه‌ها را مطرح کردند و این نشان می‌دهد که ایشان موضوعی را که منتقدین دولت را بی‌سواد خواندند اصلاح کردند.

وی اضافه کرد: رئیس‌جمهور به نکات درستی مانند اعتقاد به آزادی مسئولانه، اخلاق در رسانه و پرداختن به مشکلات اساسی کشور به جای به حاشیه رفتن را عنوان کردند.

مدیرعامل خبرگزاری مهر با اشاره به برخی نکات که جای سوال دارد افزود:رئیس جمهور اشاره کردند که منتقدان دولت آزادند و دوستان هم باید آزاد باشند. در حالیکه در همین ماه‌های اخیر شاهد شکایت‌ها و تذکر‌های مکرر از سوی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی و مراکز دیگر به رسانه‌های منتقد دولت بودیم که نمونه آن شکایت از خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به دلیل انتقاد از کشورهای مدافع جریان تکفیری بود و اینطور نیست که رسانه‌های منتقد دولت آزاد باشند و باید پرسید رسانه‌های همسوی دولت چه محدودیتی برای بیان مواضعشان دارند.

وی ادامه داد: در حالی که شاهدیم در روزنامه‌های اصلاح‌طلب در نهایت آزادی مطالبی درج می‌شود. مثلا همه این روزنامه‌ها توافق ژنو را بزرگترین اتفاق قرن خواندند یا این روزنامه‌ها مدام در مطالبشان بحث بزک کردن آمریکا را می‌بینیم و نسبت به غرب آمریکا احساس مسئولیت دارند همان خطری که رهبر انقلاب چند وقت پیش متذکر شدند و می‌خواهم بپرسم دولت به آنها چه تذکری داده است.

وی اضافه کرد: گاهی دو تا سه صفحه برای کره شمالی مطلب می‌نویسند ولی در برابر جنایات آمریکا که در منطقه صورت می گیرد نه تنها سکوت می‌کنند بلکه سعی می‌کنند تا چهره خشن آمریکا را جور دیگری نشان دهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها