امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۵:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66787
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 62
حجت الله خدایی سوری نماینده مردم دلفان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد ...

حجت الله خدایی سوری نماینده مردم دلفان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با نماینگان مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی بر ضرورت مرزبندی با دشمنان، جمله‌ معظم‌له در ابتدای سال جاری با مضمون «من انقلابی‌ام،‌ دیپلمات نیستم» را یادآور شد و گفت: رهبری می‌خواهند به‌طور ‌دائم این اصل،‌ آویزه گوش مسئولان باشد، اما متأسفانه بعضی از آنان هرچه از انقلاب و دفاع مقدس می‌گذرد،‌ به سمت تبعیت از نظام ارزشی حاکم بر جهان امروز می‌روند.

وی به مقارنت بحث اقتصاد مقاومتی با مقوله مرزبندی با دشمنان اشاره کرد و افزود:‌ گاهی هواهای دنیوی، بعضی مسئولان ما را می‌گیرد و فراموش می‌کنند که انقلاب ما با چه داعیه‌هایی به پیروزی رسید و می‌خواهد که جلوی شرق و غرب بایستد و اتفاقاً همان‌ها می‌خواهند مسئول ما را از این اصل غافل کنند.

خدایی سوری با تأکید بر اینکه مردم راه،‌ شعار و هدف خود را مشخص کرده و در 22 بهمن امسال آن‌ها را مجدداً مطرح کردند،‌ گفت: مردم دشمن را می‌شناسند و ضروری است که مسئولان هم این شناخت را داشته باشند.

وی در مورد توصیه رهبر معظم انقلاب به مسئولان نسبت به گفتمان‌سازی از شعارها و دغدغه‌ها و تبدیل آن‌ها به باور عمومی اظهار کرد:‌ مسئولان ما باید این رویه را ترک کنند که با جابجایی،‌ مسئولیت و پاسخ‌گویی نسبت به شعارهای سال و اجرای منویات مقام معظم رهبری را به گردن مدیران سابق انداخته و از خود سلب مسئولیت کنند؛ آن‌ها باید بپذیرند که اکنون مسئولیت به گردن آن‌ها افتاده و موظفند شعارها و دغدغه‌ها را برای مردم جا بیاندازند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت:‌ مسئولان باید به مردم بفهمانند که در مشکلات اقتصادی با آنان همراهند،‌ بدین ترتیب می‌توان اقتصاد مقاومتی را به یک گفتمان تبدیل کرد.

خدایی سوری با ابراز تأسف از اینکه مسئولان یاد گرفته‌اند با صدور بخشنامه به زیردستان،‌ اجرای شعارهای سال را به گردن مدیران میانی بیاندازند،‌ بیان کرد:‌ در نهایت می‌بینیم که در سلسله این بخشنامه‌ها یک رئیس اداره در یک شهرستان، باید اجرای اقتصاد مقاومتی را به عهده بگیرد.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها