امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۰:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66789
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 39
محدحسن قدیری ابیانه در  گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، در واکنش به صحبت‌های اخیر رئیس‌جمهور مبنی بر اینکه برخی رسانه‌ها دارای دژ پولادین هستند، اظهار ...

محدحسن قدیری ابیانه در  گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، در واکنش به صحبت‌های اخیر رئیس‌جمهور مبنی بر اینکه برخی رسانه‌ها دارای دژ پولادین هستند، اظهار داشت: در مرحله نخست باید دید منظور رئیس‌جمهور از اینکه برخی مطبوعات دژ آهنین دارند، و قوه قضائیه با آنها برخورد نمی‌کند، کدام رسانه‌ها هستند ضمن آنکه در مقابل کدام تخلف قوه قضائیه با آنها برخورد نداشته است.

کارشناس عالی مدیریت استراتژیک افزود: اگر رئیس‌جمهور تخلفی را سراغ دارد می‌تواند از آن رسانه‌ها به دستگاه قضایی شکایت کند.

وی با بیان اینکه رئیس‌جمهور شکایت از رسانه‌ها توسط دولت را منتفی ندانسته است افزود: در جای دیگر رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه اگر مطلب خلافی در رسانه نباید بلافاصله با مدیرمسئول برخورد شود، در چنین شرایطی این امر قابل اجرا است به شرطی که عبارت مدیر مسئول را به مدیر نامسئول تغییر دهند!

قدیری‌ابیانه بیان داشت: در جای دیگر ریاست جمهوری اشاره می‌کند که اکثر نهادهای فرهنگی زیرمجموعه دولت نیستند؛ این مطلب صحیحی است که توسط وی مورد تأکید بوده است البته از محاسن به شمار می‌رود چون اگر قرار بود نگاهی که وزارت ارشاد به دستگاه‌های فرهنگی دارد سایر نهادها نیز زیرمجموعه آن بودند و باید تابع فرهنگ خوانده شوند.

وی متذکر شد: ضروری است دستگاه فرهنگی دولت و همچنین سایر دستگاه‌ها به این مسئله توجه داشته باشند که اینجا جمهوری اسلامی است و نه جمهوری لیبرالیسم و مردم ما تعرض و اهانت به مقدسات را تحمل نمی‌کنند.

کارشناس عالی مدیریت استراتژیک یادآور شد: برخوردهای قوه قضائیه با این تخلفات در حقیقت موجب می‌شود مردم احساس نیاز نکنند که خود با متخلفین برخورد کنند.

وی خاطر نشان کرد: در کنار برخورد قاطع قوه قضائیه حتی قبل از آن باید دستگاه فرهنگی دولت (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) نسبت به این اهانت‌ها موضع‌گیری کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها