امروز : پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 23
۱۷:۳۸
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6679
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۹
تعداد بازدید: 98
به گزارش فارس به نقل از سیلوبرکر، نتایج یک بررسی که توسط سیسکو و از طریق مشورت با 1300 تصمیم گیر ارشد در حوزه آی‌تی در 13 کشور انجام شده نشان می دهد ...

به گزارش فارس به نقل از سیلوبرکر، نتایج یک بررسی که توسط سیسکو و از طریق مشورت با 1300 تصمیم گیر ارشد در حوزه آی‌تی در 13 کشور انجام شده نشان می دهد که 63 درصد از پاسخ دهندگان معتقدند IT می‌تواند به نیازهای تجاری پاسخ بگوید. 76 درصد هم گفته اند شرکت ها بدون جلب مشارکت واحدهای IT به دنبال گسترش دامنه فعالیت های خود بوده اند و این رویه را رد کرده اند.

این بررسی همچنین حاکیست در حالی که در بسیاری از موارد شبکه های رایانه ای شرکتها آماده تحمیل فشار اضافی نبوده، این اتفاق رخ داده و متخصصان IT مجبور شده اند بدون ایجاد آمادگی بار اضافی را به شبکه های یاد شده تحمیل کنند.

از جمله مهم ترین مشکلات مدیران ادارات آی تی در نهادهای مختلف عبارتند از کمبود بودجه، کمبود نیروی متخصص و محدودیت های شبکه ای. هر یک از این موارد به ترتیب از سوی 34، 25 و 26 درصد از پاسخ دهندگان مورد اشاره قرار گرفته است.

71 درصد از این افراد از تصمیم خود برای مهاجرت به شبکه های تعریف شده بر مبنای نرم افزار یا SDN خبر داده اند و علت اصلی این مساله تنظیم خودکار اولویت های کاری عنوان شده است.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار