امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۸:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66798
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «میلوارد پوپواتسو» رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس کرواسی عصر امروز (شنبه) با جبار کوچکی‌نژاد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «میلوارد پوپواتسو» رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس کرواسی عصر امروز (شنبه) با جبار کوچکی‌نژاد رئیس گروه دوستی-پارلمانی ایران و کرواسی دیدار و گفت‌وگو کرد.

کوچکی‌نژاد در ابتدای این دیدار با تأکید بر نقش مهم همکاری‌های پارلمانی در توسعه مناسبات دوستانه دو کشور، اظهار داشت: افزایش ارتباط میان گروه‌های دوستی-پارلمانی می‌تواند در گسترش و تحکیم همکاری‌های دو کشور در عرصه‌های مختلف نقش مؤثری داشته باشد.

وی افزود: گروه دوستی-پارلمانی ایران و کرواسی از توسعه همکاری‌های دو کشور در عرصه‌های مختلف حمایت می‌کند.

رئیس گروه دوستی-پارلمانی ایران و کرواسی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به فضای جدید بوجود آمده در عرصه ارتباطات پارلمانی، تضریح کرد: فضای جدید می‌تواند به افزایش مناسبات سیاسی، اقتصادی و فرهنگی دو کشور کمک نماید.

«میلوارد پوپواتسو» رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس کرواسی نیز در همین دیدار با ابراز خرسندی از سفر به کشور مان، تأکید کرد: گروه‌های دوستی-پارلمانی دو کشور که توانستند در سخت‌ترین شرایط روابط دو کشور را حفظ کنند، نقش مهمی در توسعه ارتباطات فیمابین دارند.

وی در ادامه با اشاره به رفت و آمد مقامات پارلمانی دو کشور یادآور شد: امیدواریم این دیدارها به تقویت ارتباطات پارلمانی دو کشور نه تنها در سطح کمیسیون‌های سیاست خارجی مجالس ایران و کرواسی بلکه در سطح دیگر کمیسیون‌ها نیز بی‌انجامد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها