امروز : چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 2
۲۲:۰۶
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 668
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۷
تعداد بازدید: 478
روابط عمومی رادیو قرآن اعلام کرد: «حریم طه» عنوان برنامه‌ای از گروه قرآن و تفسیر رادیو قرآن است که به بررسی آیات الهی درخصوص «پیامبراکرم(ص)» ...

روابط عمومی رادیو قرآن اعلام کرد: «حریم طه» عنوان برنامه‌ای از گروه قرآن و تفسیر رادیو قرآن است که به بررسی آیات الهی درخصوص «پیامبراکرم(ص)» می‌پردازد.

برنامه «حریم طه» روز پنجشنبه 22 فروردین‌ماه 1392 آیات مربوط به جنگ بدر را بررسی می‌کند و در این برنامه حجت‌الاسلام «سیدرضا هاشمی» به عنوان کارشناس برنامه با توجه به آیات الهی این موضوع را تشریح می‌کند.

برنامه «حریم طه» به سردبیری و  تهیه‌کنندگی  «سیدمحمدرضا میری» و گویندگی «رضا خضرائی» شنبه، دوشنبه و پنجشنبه هرهفته ساعت 9:35 به مدت 20 دقیقه از شبکه رادیویی قرآن بر روی موج FM ردیف 100 مگاهرتز پخش می‌شود.

برنامه «صبح امید» جمعه 23 فروردین‌ماه 1392 به بررسی و تبیین نهضت انتظار و مصادیق دولت حق بر اساس آیات الهی می‌پردازد.

بنا بر این گزارش در برنامه‌های گذشته «صبح امید» که هر جمعه ساعت 9:30 به همت گروه تفسیر تقدیم شنوندگان رادیو قرآن می‌شود بر اساس آیه 55 سوره نور به پیشینه دولت حق اشاره شد و در برنامه 23 فروردین‌ماه 1392 این مصادیق بیان می‌شود.

حجت‌الاسلام «مصطفی توکلیان» کارشناس برنامه «صبح امید» در این برنامه از مصادیق دولت حق و دولت باطل در قرآن کریم مباحثی را بیان می‌کند و در مقایسه ویژگی هرکدام به بررسی  آنها می‌پردازد.

بیان ویژگی‌های دولت «حضرت آدم(ع)» به عنوان دولت حق و دولت ابلیس به عنوان باطل از جمله این مباحث است.

صبح امید عنوان برنامه‌ای است که به همت گروه قرآن و تفسیر رادیو قرآن جمعه‌ها از ساعت 9:30 تا 11 از شبکه رادیویی قرآن بر روی موج FM ردیف 100 مگاهرتز پخش می‌شود.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها