امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۳:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66804
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 70
علی‌محمد چهارمحالی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شوشتر اظهار کرد: شهرستان شوشتر سایت‌های گردشگری زیادی برای فعالیت دارد ولی به دلیل بازدید مجدد ...

علی‌محمد چهارمحالی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شوشتر اظهار کرد: شهرستان شوشتر سایت‌های گردشگری زیادی برای فعالیت دارد ولی به دلیل بازدید مجدد گردشگران از این شهرستان نیاز است تا سایت‌های گردشگری جدیدی برای بازدید باز شود و بازگشایی محور باغ‌خان از جمله این اقدامات است.

وی افزود: در شرایط کنونی مشکل اساسی در این باغ وجود فاضلاب‌های شهری است که با مساعدت‌های اداره آب و فاضلاب شهری شوشتر این مشکل در حال برطرف شدن است و اقدامات لازم در این زمینه انجام شده است.

وی تاکید کرد: علاوه بر محور باغ‌خان محورهای گردشگری دیگری نیز در حال باز شدن هستند که در آینده در این زمینه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

چهارمحالی با اشاره به اینکه تاکنون این محور گردشگری مسدود بوده است، افزود: برای بازگشایی این محور نیاز به هماهنگی‌های زیادی بود که به این دلیل با شهرداری و ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان هماهنگی‌های لازم انجام شده است.

وی تاکید کرد: گردشگران باید در حضور هرساله در شوشتر محورهای جدید گردشگری و بازدید را دیدن کنند و این محور جدید نیز در این راستا بازگشایی شده است.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان شوشتر گفت: شهرستان شوشتر از نظر محل‌های مناسب بازدید توانمندی زیادی دارد ولی باید این محورها شناسایی و برای حضور گردشگر مناسب‌سازی شوند و در این زمینه تلاش جدی انجام شده است.
انتهای پیام/72006/ع30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها