امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۳:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66807
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج محمود باقری ظهر امروز در نشست شورای آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج محمود باقری ظهر امروز در نشست شورای آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر این‌که در بخش سفرها رویه کامل تغییر کرده است، اظهار کرد: ستاد هماهنگی خدمات سفر به صورت کشوری بوده که در استان ستاد اجرایی خدمات سفر را داریم که در استان استاندار ریاست جلسه و در شهرستان‌ها فرمانداران هستند.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر این‌که ستاد اجرایی خدمات سفر ستادی دائمی است، گفت: ادارات و نهادهای عضو ستاد اسکان باید در ایام نوروز با آمادگی کامل به استقبال مسافران نوروزی بروند.

باقری آموزش و پرورش را به عنوان کمیته اسکان معرفی کرد و گفت: اسکان آموزش و پرورش مربوط به فرهنگیان است اگر قرار است اسکانی غیر از فرهنگیان باشد باید مجوز لازم را از وزارت مربوطه و یا ستاد استانی احراز کنند.

این مسئول با تاکید بر این‌که ماموریت سازمان میراث فرهنگی حمایت از بخش خصوصی در اسکان مهمانان در استان است، گفت: آموزش و پرورش در بحث اسکان فرهنگیان را پوشش دهد تا غیر فرهنگیان به سمت و سوی هتل‌ها، مهمانخانه‌ها، خانه‌های اجاره‌ای و ... بروند تا درآمدی برای بخش خصوصی ایجاد کنند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه ورود گردشگر و مسافر به سرزمین چهار فصل کهگیلویه و بویراحمد در فصول مختلف سال زیاد است و با ورود آن‌ها باید درآمدی از لحاظ اقتصادی ایجاد کنیم که با حمایت از بخش خصوصی می‌توان درآمد خوبی در این خصوص ایجاد کرد.

مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر این‌که از تمام امکانات و ظرفیت‌های استانی و شهرستانی در معرفی استان و استقبال از مهمانان نوروزی استفاده می‌کنیم، گفت: هیچ اعتباری به جهت خرید امکانات در راستای افزایش امکانات آموزش و پرورش به میراث فرهنگی ارائه نشده است.

باقری با تاکید بر این‌که در معرفی استان در قالب فیلم، بروشور و پوسترهای تبلیغاتی و جاذبه‌های گردشگری استان در پایگاه‌های ورودی شهرها برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفته است، گفت: کهگیلویه و بویراحمد ظرفیت‌های زیادی در راستای جذب گردشگر و توریست دارد.

انتهای پیام/82011/ط30/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها