امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۷:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66822
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 22
فاطمه آلیا در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، در خصوص اظهارات رئیس جمهور مبنی بر اینکه برخی از رسانه‌ها دژ مستحکم دارند و قوه قضاییه و قوه اجرای ...

فاطمه آلیا در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، در خصوص اظهارات رئیس جمهور مبنی بر اینکه برخی از رسانه‌ها دژ مستحکم دارند و قوه قضاییه و قوه اجرای نمی‌تواند به آنها نزدیک شود گفت: بهتر است مسئولان و رؤسای قوا در سخنرانی‌های خود انسجام و همگرایی و تقویت وحدت آحاد جامعه را مدنظر قرار دهند و با سخنرانی‌های خود باعث درجه‌بندی آحاد جامعه و رسانه‌ها نشوند.

وی ادامه داد: گاهی دیده می‌شود برخی از رؤسای جمهور زمانی که به مشکلی برمی‌خورند جامعه را دو قطبی می‌کنند و صحبتهای امروز رئیس جمهور نیز در جهت دو قطبی کردن فضای رسانه‌ای کشور است در حالی که میثاق مشترک ما در جامعه قانون است.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رسانه‌هایی که اخیراً توهین به مقدسات داشتند مورد خشم مقدس مردم قرار گرفتند چرا که ارزش‌های نظام اسلامی را مورد هجمه خود قرار داده بودند.

آلیا افزود: آقای روحانی چه نسبتی با این گونه رسانه‌ها دارند که در صدد تسلی آنها بر آمدند و با این اظهارنظرها خواستند تا جو  ایجاد شده در جامعه علیه آنها را تعدیل کنند.

وی اظهار داشت: اعتدالی که رئیس جمهور در این موارد به کار می‌برند کارکرد مناسبی نیست در حالی که وی باید تشکر کند از مراجع و مردمی که در مقابل توهین به مقدسات اعتراض می‌کنند.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: رسانه‌های متخلف به اندازه کافی خودشان از خودشان دفاع می‌کنند و رسانه‌های بیگانه نیز حامی آنها هستند و دیگر نیازی نیست رئیس جمهور درصدد حمایت از آنها بر آیند.

آلیا افزود: با یک چوب راندن رسانه‌ها عادلانه نیست و هم اکنون آزمون دیگری پیش آمده است تا اعتدال مد نظر دولت تعریف و تدوین شود. صحبت‌هایی که وی در اختتامیه جشنواره مطبوعات انجام داد در جهت تبعیض و دوقطبی کردن رسانه‌ها بود در حالی که انتظار می‌رود مسئولان فرافکنی نکنند و دغدغه بزرگ مقام معظم رهبری در خصوص بحث فرهنگی کشور را در لابه‌لای این مباحث فراموش نکنند.

وی افزود: هیچ رسانه‌ای در برابر قانون مصونیت ندارد و هدف دفاع از ارزش‌های انقلاب است و هر رسانه‌ای که آنها را مورد هجمه خود قرار دهد باید به آن تذکر داده شود و به اتهامات آنها رسیدگی شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها