امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۰:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66836
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، در آیین اختتامیه بیستمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌ها، در بخش استانی، محلی و منطقه‌ای از محمدجواد رنجبر(خراسان رضوی) و ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، در آیین اختتامیه بیستمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌ها، در بخش استانی، محلی و منطقه‌ای از محمدجواد رنجبر(خراسان رضوی) و نازلی حیدرزاده (روزنامه خراسان شمالی)در رشته خبر، میلاد معصومی(ایرنا) در رشته تک عکس خبری، وحید بیات (روزنامه خراسان رضوی)در رشته عکس خبری و بابک کاظمی(همشهری داستان)نیز در رشته مجموعه عکس غیر خبری تقدیر شد.

بر این اساس، امین شوره سیرجانی (هفته‌نامه پاسارگاد)در رشته مصاحبه و میزگرد، امیر اکبری(اصفهان امروز) در رشته سرمقاله، منصور اصغری(همشهری مازندران) در رشته مقاله، فرهاد خائف(اردبیل فردا) در تیتر، جمال حاجی‌زاده(شهرآرای محله) در بخش صفحه‌آرایی، مهدیه خسروایانی(روزنامه پیام مهر قزوین) در بخش طنز و راشد انصاری(ندای هرمزگان) نیز در رشته طنز برگزیده شدند.

لازم به ذکر است که در‌ آثار سراسری آرزو رستم‌زاد(مهر) در بخش خبر سراسری، مریم بابایی(روزنامه اعتماد) برگزیده جشنواره‌های فصلی، نرگس جودکی(هاهنامه شبکه آفتاب) در بخش گزارش، امیر پورمند(ایسنا) رشته تک عکس خبری، مجید فکری(روزنامه خراسان) گزارش تحقیقی و مرتضی رفیعی‌خواه(فارس) در رشته عکس نفرات برگزیده بیستمین جشنواره مطبوعات شدند.

همچنین آرش خاموشی(ایسنا) و مهدی قاسمی(ایسنا) در مجموعه عکس خبری، رضا زندی(مجله هفتگی آسمان) و زهرا علی‌اکبری(قانون) در بخش مصاحبه و میزگرد، کتایون بناساز(ضیافت کلمات) در بخش سرمقاله، احسان لطفی(مجله سینمای 24) در بخش مقاله، پوران محمدی(جام‌جم) در بخش تیتر، ایمان شاه هندی اصفهانی(هفت صبح) در بخش صفحه‌آرایی و کیوان روشن‌بین(سوره اندیشه) و احمد پور رفیع عربانی در بخش طنز تصویری به عنوان نفرات برتر معرفی شدند.

سپینود ناجیان و محمد طلوعی در بخش ادبی‌نویسی، سیدمرتضی میر سراجی در بخش جدول و سرگرمی و یوسف ناصری در بخش حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی به عنوان نفرات برتر شناخته شدند.

لازم به ذکر است در این جشنواره که با حضور رئیس جمهور در تالار وحدت برگزار شد از احمد سمیعی گیلانی به عنوان نماد پاکیزه‌نویسی، فرج‌الله صبا به عنوان پیشکسوت روزنامه‌نگاری، پرویز خرسند در بخش نکوداشت چهره برگزیده و غلامرضا محمدی به عنوان یادبود شهید خبرنگار تقدیر شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار