امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۳:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66862
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، غلامحسین محسنی اژه ای دادستان کل کشور شامگاه امشب در برنامه نگاه یک با اشاره به این مطلب افزود: اقتصاد مقاومتی تعریفش ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، غلامحسین محسنی اژه ای دادستان کل کشور شامگاه امشب در برنامه نگاه یک با اشاره به این مطلب افزود: اقتصاد مقاومتی تعریفش این است که همانطور که از این دو کلمه بر می آید یعنی اقتصادی که در تمام شرایط به خودمان متکی بوده و وابسته نباشیم
سخنگوی قوه قضاییه گفت: در همه شرایط اینگونه اقتصاد مناسب بوده و نگاه انسان از بیرون کشور فارغ می شود و به خصوص در این زمان که دشمنان فشار بیشتری بر ما وارد کرده اند این اقتصاد اهمیت بیشتری را پیا می کند.
اژه ای گفت: همه مردم و مسئولان باید با اتتکا به این اقتصاد به گونه ای که ما را در همه شرایط در مقابل دشمنان حفظ کند رو بیاورند.
وی افزود: ما باید از منابع خودمان و همچنین با مشارکت دادن همه مردم و استفاده از یک نگاه جهادی این نوع اقتصاد را محقق کنیم.
وی در پاسخ به این سوال در حال حاضر در قوه قضاییه چه اقدامی شده است گفت: این اقتصاد مقاومتی باید همه نظام وارد ان شوند مجلس و دولت و قوه قضاییه باید وارد شوند.
دادستان کل کشور تصریح کرد: قوه قضاییه در این مسئله یکی از راهکارهایش این است که کمک کند بسترهای فساد را برچیند و شرایط سو استفاده از بیت المال از بین برود.
وی گفت: قوه قضاییه یک سلسله اقداماتی از قبل داشت و بعد از ابلاغ هم کارهای خوبی را در دست گرفته است و دادستان کل کشور کشور هم با توجه به عضویت در برخی از نهادها مثل شورای عالی پول و اعتبار میتواند نقش ایفا کند.
اژه ای به وظیفه سازمان بازرسی کل کشور هم اشاره کرد و گفت: در یک جلسه در این سازمان مقرر شد یکی از معاونین سازمان در جهت حسن انجام امرو نقش فعال تری داشته باشد.
وی گفت: دیوان عدالت اداری هم باید از باب حسن اجرای قانون و همچنین مشاهده دستور العمل ها اقدامات لازم را انجام دهد.
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها