امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۲:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66872
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، غلامحسین محسنی اژه ای در برنامه نگاه یک در ادامه سخنانش در تشریح روند رسیدگی به پرونده فساد 3 هزار میلیاردی گفت: ما همان ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، غلامحسین محسنی اژه ای در برنامه نگاه یک در ادامه سخنانش در تشریح روند رسیدگی به پرونده فساد 3 هزار میلیاردی گفت: ما همان ابتدا به طلبکاران گفتبم اگر اموال فرد را بخواهند می توانند به قیمت بردارید اما قبول نکردند.
وی افزود: همین موضوع باعث شد تا روند کار را کند کرد مانند همان اتفاقی که در پرونده ب- ز اتفاق افتاده و نفت حاضر به گرفتن اموال به جای طلب خود نیست.
سخنگوی قوه قضاییه گفت: برای متهمان اصلی پرونده فساد 3 هزار میلیاردی حکم صادر شده و برای برخی دیگر به دلیل تغییر قاضی، رسیدگی همچنان ادامه دارد.
وی افزود: در همین پرونده یکی از شرکت ها کارگران زیادی را داشت که ما به دنبال این بودیم کارگران بیکار نشوند، بنابراین چنین مسائلی هم وجود دارد.
سخنگوی قوه قضاییه گفت: بنابراین ثابت کردن این موضوع سخت بود و متهمان هم صداقت نداشتند.
اژه ای تصریح کرد: اگر مشخص شود که متهم با پول نامشروع ملکی را خریداری کرده ما مابه التفاوت آن را با بدهی فرد محاسبه می کنیم.
وی افزود: در حال حاضر بخشی از اموال مه آفرید به مزایده گذاشته شده و بخشی دیگر احتمالا تا پایان سال به مزایده گذاشته می شود.
دادستان کل کشور در خصوص متهم فراری پرونده فساد 3 هزار میلیاردی نیز گفت: تلاش های زیادی از طریق اینترپل و وزارت امور خارجع داشتیم اما مدعیان حقوق بشر حاضر به تحویل وی نشدند و اگر قاضی تغییر نکرده بود رسیدگی غیابی تاکنون انجام شده بود.
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها