امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۰:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66878
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، محسنی اژه ای در ادامه برنامه نگاه یک گفت: یکی از بانک ها لغو مجوز شد اما با یک نام دیگر و همان گروه فعالیت مجدد را آغاز ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، محسنی اژه ای در ادامه برنامه نگاه یک گفت: یکی از بانک ها لغو مجوز شد اما با یک نام دیگر و همان گروه فعالیت مجدد را آغاز کرده است.

وی افزود: آیا قوه قضائیه میتواند همه این کارها را با هم انجام دهد؟ دستگاه های ذی ربط باید وارد شوند و به کمک دستگاه قضایی کشور بیایند.

مجری برنامه یکی از گلایه های مردم را راجع به برخی دانه درشت ها و آقازاده ها دانست و گفت: چرا آنها دیرتر محاکمه می شوند؟

اژه ای گفت: از افتخارات جمهوری اسلامی است که کسانی که جرمشان ثابت شده و برخورد شده است.

وی خاطرنشان کرد: در مورد یکی از همین آقا زاده ها که به خارج کشور متواری شده بود خیلی تلاش شد زندان نرود و آزاد باشد اما 84 روز بازداشت موقت بود.

سخنگوی قوه قضاییه گفت: چگونه است که عده ای می گویند رسیدگی نمی شود. من نمی خواهم بگویم فشار و توصیه نبود اما قوه قضائیه زیر بار نرفت. در نهایت دادگاه نقص گرفت، یکی از نقص ها این بود که تمام صفحات اعم از انگلیسی باید ترجمه شود.

وی ادامه داد: حجم پرونده خیلی خیلی زیاد است، اینها باید ترجمه شود. من نمی گویم هیچ پرونده ای تأخیر ندارد، هیچ کس فشار وارد نمی کند، حرف من این است که قوه قضائیه تلاش کرده تا به سرعت و بدون اغماض به پرونده ها رسیدگی کند.
دادستان کل کشور گفت: در بحث پرونده های اقتصادی بسیاری از افرادی که محکوم شدند دارای سمت بودند.
وی افزود: قوه قضائیه در برخورد با اراذل و اوباش پرونده درخشانی دارد، در بحث اقتصادی هم همین طور است. من معتقدم مواردی که روشن و ثابت شد قوه قضائیه حریم نگه نمی دارد.
محسنی اژه ای درباره دستور رئیس جمهور برای برخورد با ویزه خواران هم گفت: هنوز غیر از مساله نفتی گزارشی به ما داده نشده است. البته از قوه مجریه ممنونیم و استقابل می کنیم.
برچسب ها:
آخرین اخبار