امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۹:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66906
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 32
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اسلام آباد، در اجلاس مقامات نظامی ارتش که روز گذشته در شهر راولپندی برگزار شد، ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اسلام آباد، در اجلاس مقامات نظامی ارتش که روز گذشته در شهر راولپندی برگزار شد، فرماندهان ارتش تصمیم گرفتند مذاکره با طالبان را به سازمان اطلاعات بسپارند.

اعلام این خبر در حالی است که فرماندهان ارشد ارتش پاکستان اعلام کردند، از تصمیمات دولت اسلام‌آباد در روند مذاکرات صلح حمایت خواهند کرد.

همچنین مقامات ارتش به نواز شریف نخست وزیر پاکستان اعلام کردند، که ارتش نمی‌خواهد نماینده‌ای برای مذاکره با طالبان معرفی کند و دولت در این زمینه اختیار تام دارد.

با اینکه ارتش اعلام کرده در مذاکره با طالبان شرکت نمی‌کند اما به سازمان اطلاعات اجازه داده است نمایندگانی برای گفت‌و و با طالبان معرفی کنند.

همچنین ارتش پاکستان در اطلاعیه‌ای که به همین منظور منتشر کرد، آورده است: سازمان آی.اس.آی به خوبی دشمنان داخلی و خارجی پاکستان را می‌شناسد بنابراین به خوبی می‌تواند در مقابل موانع موجود ایستادگی کرده و موانع موجود را از بین ببرد.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها