امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۱:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6691
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۹
تعداد بازدید: 99
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مستقر در ستاد انتخابات کشور وزارت کشور، منوچهر متکی پس از ثبت‌نام در انتخابات ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مستقر در ستاد انتخابات کشور وزارت کشور، منوچهر متکی پس از ثبت‌نام در انتخابات یازدهم ریاست‌جمهوری در کنفرانس خبری، اظهار داشت: ‌امیدوارم 24 خرداد حماسه بزرگ ملت ایران با مشارکت گسترده رقم بخورد و من آمدم که از ظرفیت دیپلماسی برای امنیت و رفاه ایرانیان بهره‌برداری کنم.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه نامزد نهایی ائتلاف اکثریت اصولگرایان کیست؟، گفت: زمان همه چیز را مشخص می‌کند.

این فعال سیاسی در پاسخ به این پرسش که گفته می‌شود در جلسه شب گذشته خروجی ائتلاف اصولگرایان تغییر کرده است، گفت: من در این جلسه حضور نداشتم.

متکی همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا حضور شما و آقای ابوترابی برای ثبت‌نام به معنای آغاز اختلاف در ائتلاف اصولگرایان نیست، توضیح داد: امروز آمده‌ام تا پیرامون امر خطیر انتخابات ریاست جمهوری با رسانه‌ها صحبت کنم و فکر می‌کنم پرداختن به این بحث، مهمترین ضرورت است.

وی درباره این سؤال که چه زمانی در مورد برکناری‌تان از وزارت خارجه توضیح خواهید داد؟، تصریح کرد: هر وقت من و آقای احمدی‌نژاد شهروند عادی در کشور شدیم، پاسخ خواهم داد.

متکی همچنین در رابطه با اینکه آیا درست است جامعه روحانیت از شما حمایت نکرده است؟، گفت: تصمیم‌سازی بر اساس اتفاق آراء و خروجی ائتلاف بر اساس نظرسنجی دو محور مهم اصلی ائتلاف بوده است و با توجه به این دو محور امروز برای ثبت نام به وزارت کشور آمده‌ام.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها