امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۹:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66911
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه المنار فلسطین، آویگدور لیبرمن، وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی با دادن اجازه به هیئتی از پارلمان اروپا برای ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه المنار فلسطین، آویگدور لیبرمن، وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی با دادن اجازه به هیئتی از پارلمان اروپا برای دیدار با اسرای فلسطینی در زندان های این رژیم و مطلع شدن از وضعیت آنان مخالفت کرده است.

روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت نوشت: المیر بروک رئیس کمیسیون خارجه در پارلمان اروپا به دیدار سفیر اسرائیل در اتحادیه اروپا رفته و خواسته بود ترتیب سفر هیئتی از پارلمان اروپا را برای ملاقات با اسرای فلسطینی در زندان های اسرائیل بدهد تا این هیئت از وضعیت زندانیان فلسطینی مطلع شود.

به نوشته این روزنامه لیبرمن با این درخواست مخالفت کرد و گفت: ما اجازه این دیدار را خواهیم داد به شرط آنکه کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیز به هیئت اسرائیلی اجازه بدهد از زندان ها در اروپا دیدار کند.

این روزنامه نوشت: برخی منابع در وزارت خارجه اسرائیل اعلام کردند این درخواست با هماهنگی فلسطینیان در چارچوب یک برنامه بین المللی مربوط به اوضاع اسیران و تجاوزهایی که اسرائیل علیه آنان مرتکب می شود، ارائه شده است.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها